Tavsiye Tavsiye arıyorum şu anda güncel olan internet servisleri ...

Sponsorlu Bağlantılar

mami944

mami944

Üye
    Konu Sahibi
Tavsiye arıyorum şu anda güncel olan internet servisleri ...
Malum Fiber servislerde iyice yayıldı ama kazık ticareti yaygın olan ülkemizde servislerde çok kazık atmaya çalışan var bu ağır itham için üzgünüm ama bu böyle şimdi İstanbul/Fatih oturan birisiyim ve bana upload hızıda yüksek olan ama 100₺ aşmayan internet paketleri arıyorum 3 aydan sonra pişman etmeyenlerinden lütfen tavsiye verin isyan edicem yeter artık bıktım upload hızı 1MBps/Download 1,82/MBps testte, aldığım paket 8 Mbps arayıp illa terbiyesizce şeylerde demek istemiyorum bu paketim biticek yakında yeni paket alıcam ama tavsiyelerinize ihtiyacım var uploadı yüksek sık sık veya uzun süre kesinti yapmayan bir paketli servis vardır mutlaka bulgaristanda adam hava attı başka bir forumda bana 18Mbps uploadım var diye, gel de bu adama bir şey de sustum ne diyim ...

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Turkcell SuperOnline iyi diyorlar :bilmm:

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Hepsini okumadımda dopingin tahattutsuz fibernet paketleri var onlara bir bak

mami944

mami944

Üye
    Konu Sahibi
Bakıldı 4 Mbps upload / 50 Mbps Dowload bir paket buldum 89₺ ama o kadar download lazım değil upload lazım bana ...
Turksat kablo ekosınırsız paket ama o da çok gereksiz bence 50 ye 4 arkadaş bunu neden yapıyorlar hani biri ikisi anlarımda hepsi aynı adam akıllı hizmet veren bir servis yok mu ...

Üst Alt