Taraftar İade Edilen Kupa Hakkında Ne Düşünüyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pelın_

fenerbahçenin küme düşeceğine ihtimal dahi vermiyorum.Fenerbahçe Türkiye'dir,Türkiye Fenerbahçe..Fenerbahçe'min olduğu lig izlenme rekoru da kırar sorun değil:)
yavaş ortak okadarda dıyıl be

----------Eklendi @ 23:07:54 ---------- Yazıldı @ 23:07:24 ----------

şu konuda kanıt kelimesini nerde gördün ortak merak ettim:ehe

suandan bahsetmıyorum ortak hala öle ıdda edıyonuzya

greenmile

greenmile

Üye
mesela digiturk kullanıcılarının yüzde 40 ı fenerbahçe taraftarı şuan için 50 bine yakın abone iptal etmiş durumda:)

konu beşiktaşın kupayı geri vermesi o zaman sen şike yaptığını kabul ediyorsun takımının?

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
besıktasa laf yok murat:dry:

'Patron

'Patron

Üye

fenerbahçenin küme düşeceğine ihtimal dahi vermiyorum.Fenerbahçe Türkiye'dir,Türkiye Fenerbahçe..Fenerbahçe'min olduğu lig izlenme rekoru da kırar sorun değil:)
Sadece Gülüyorum :) Düşmessede artık o işte de bir bityeniği ararım.Kesinlikle yani

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva

pelın_

okuyun yeter

greenmile

greenmile

Üye
besıktasa laf yok murat:dry:

tuba pelin diyor ki kanıt yok diyorlar diyo yani sizinkiler içerdeyse bu demek ki şikeyi kabul etmek,gerek siz gerek biz takımlarımızın suçsuzluğuna inanıyor muyuz inanmıyor muyuz işte mesele bu bence :)

arslansem

arslansem

Üye
Güzel yazı.Böyle açıklamalar yapılsın yeter kupa geri verme falan şov bunların hepsi :) son kısma Fenerliler biz yokuz derler çünkü Digiturk zarar eder :d:

greenmile

greenmile

Üye

pelın_

ne şimdı bu baya buyuttunuz sız takımı buyuzdenmı sevıyosunuz buyuzdenmı arkasındasınız bırak ya

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
murat bana eskı konulardan alntı yaptırma sorusturma sürecı devam edıyor ortada bsey yok dıyen ben deıldım fener konusunda da
evet kanıt yok bı cezada yok sadece olayın akısı beklenıyor zamanla temıze cıkcak ınsallah atılan camurlarda :)

tuba pelin diyor ki kanıt yok diyorlar diyo yani sizinkiler içerdeyse bu demek ki şikeyi kabul etmek,gerek siz gerek biz takımlarımızın suçsuzluğuna inanıyor muyuz inanmıyor muyuz işte mesele bu bence :)

greenmile

greenmile

Üye
kimse kusura bakmasın biz adam satmayız 98 den beri başkanlığımızı yapan fenerbahçeyi bir dünya markası haline getiren başkanımızı daha dava sonuçlanmadan ortada bırakmak bizim işimiz değildir.Masumiyete inan insan temizlende gel demez,o kişinin arkasında durur.benim mantığımda budur

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
kurban olun şovumuza :)

'Patron

'Patron

Üye
Bize Kümeye Dediğinizde Gülümsedik Tebessümle , Siz Şimdi Kaldırdınız Ya O Kupayı Hangi Onurla , Hangi Şerefle ?

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
ok :D
kimse kusura bakmasın biz adam satmayız 98 den beri başkanlığımızı yapan fenerbahçeyi bir dünya markası haline getiren başkanımızı daha dava sonuçlanmadan ortada bırakmak bizim işimiz değildir.Masumiyete inan insan temizlende gel demez,o kişinin arkasında durur.benim mantığımda budur

greenmile

greenmile

Üye
murat bana eskı konulardan alntı yaptırma sorusturma sürecı devam edıyor ortada bsey yok dıyen ben deıldım fener konusunda da
evet kanıt yok bı cezada yok sadece olayın akısı beklenıyor zamanla temıze cıkcak ınsallah atılan camurlarda :)

ben sizin için bunlar şike yaptı demiyorum ama kupayı vermek demek herşey olabilir anlamına geliyor,bjk açıklıyor suçsuzluklarına inanıyoruz ee o zaman helal kazandığını düşündüğün kupayı niye veriyosun ki bunu anlamıyorum

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
murat sen bu dusunceyle gt olurmu ozaman :D

ben sizin için bunlar şike yaptı demiyorum ama kupayı vermek demek herşey olabilir anlamına geliyor,bjk açıklıyor suçsuzluklarına inanıyoruz ee o zaman helal kazandığını düşündüğün kupayı niye veriyosun ki bunu anlamıyorum

greenmile

greenmile

Üye
Bize Kümeye Dediğinizde Gülümsedik Tebessümle , Siz Şimdi Kaldırdınız Ya O Kupayı Hangi Onurla , Hangi Şerefle ?

biz bu ülkede kupa sizin lig bizim diyenleri de gördük onun için kimse ben temizim ayağı yapmasın yemezler:)

----------Eklendi @ 23:24:28 ---------- Yazıldı @ 23:23:10 ----------

murat sen bu dusunceyle gt olurmu ozaman :D

sadece ben değil 25 milyonluk fenerbahçe camiası bu düşünce de tuba :)

sizin tutuklular aklanırsa ne diyeceksiniz kusura bakmayın biz sizi yarı yolda bıraktık şimdi gelin mi:)

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
muratcım görcez görcez :D fenerbahceyle besıktası bır tutmadıgım ıcın hıcbızaman dusuncelerımızde farklı anlıorum senı
bı fenerbahcelı olarak böyle şereflı bsey yapmamız size reklam olarak gelmesı cook normal haklısın

sonucta herkes takımının kalıtesınde konusuyor
konu kapatılabılır baska bsey yazmycam ben zamanla görcez olanları
cezası olan ceker besıktasta olsa dger takımlarda
ama takımımıza güvenıyoruz sonuna kadar:oke:

pelın_

25 mılyon taraftar toplandıklarında nerdeydı accaba kaç taraftar vardı bılıyosun dımı

'Patron

'Patron

Üye
biz bu ülkede kupa sizin lig bizim diyenleri de gördük onun için kimse ben temizim ayağı yapmasın yemezler
selam.

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...