• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

tanıdığına TELEFON ŞAKASI yapmak isteyen varsa buyursun

Sponsorlu Bağlantılar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Linkte sorun yok arkadaşlar ...
Rapidden kaynaklanan bir sorun . Tekrar deneyiniz daha sonra .

hizir222

Üye
bu nasıl iniyor ya uğraş uğraş kafam yoruldu ? biri yardım ettsin

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
bu nasıl iniyor ya uğraş uğraş kafam yoruldu ? biri yardım ettsin

Linke tıklayın .. Sol da free user e tıklayın . Süre göreceksiniz . O sıfırlanınca , download a tıklayın ve indirin ..
Keyifli forumar .

hizir222

Üye
Orasını bende biliyorum güzel kardeşim ama olmuyor ha indirincede hangi programda açarsan aç açılmıyor ???

fairplay33

Üye
Rapidden başka bi yer bulamadın mı ? Ben Hangi cafeye gitsem rapidden Bişey indiremiyorum.Hepsindede Error Hatasını veriyor ve beklememi söylüyor bekliyorum tekrar yeniliyorum yine indirmiyor.cıvıttı bu rapidde

merty24

merty24

Üye
saol

davutcankrks

davutcankrks

Üye
linkin süresi çeçmiş yenilerseniz veya programın adını verirseniz sevinirim

moke1

Üye
Megaupload'a koysanız sunu cunku rapıd gıcıklık yapıyor

bloody_mert

Üye
ben yükleyemedim bir yardımcı olurmusunuz.

--------------- Ekleme ---------------

Hata veriyor.Sabaha kadar denedim olmadı.

trksh_fth

trksh_fth

Üye
emeğine sağlık

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
lınk bozuk

noumayasir

Üye
inmiyor

batuhanbatuhan2

Üye
link calısmıyor uye yapıp kandırılıyozmu ne anlamadım

siberson

siberson

Üye
    Konu Sahibi
link calısmıyor uye yapıp kandırılıyozmu ne anlamadım

Hükümsüz karar ben buna derim arkadaş sen ilk başta rapiddeki problemini google yaz arat bakalım öğren link çalışmıyormu yoksa rapidin kullanıcılara yaptığı yeni uyanıklıkmı. Link çalışıyor yok yinede indiremiyorum diyorsan yedek link veriyorum

--------------- Ekleme ---------------

programı başka bir siteden buldum bende hemen siteye koymak istedim ünlülerin sesi ile hazırlanan bir program basit bilgisayara kuruyoruz telefonla arkadaşımızı veya tanıdığımızı arıyoruz bilgisayarın hoparlörüne telefonu yaklaştırıyoruz ve başlıyoruz gülmeye:naughty:

link

Buyrun arkadaşlar buda yeni link

atasoy_1903

Üye
Link sağlam...

tr_anil

tr_anil

Üye
saolasın

DPool

DPool

Üye
eyvallah

futbol123

futbol123

Üye
link kırık

antencimiz

Üye
arkadaşım ben indirdim link çalışıyor proğramı daha yeni deniyeceğim upload edenin emeğine sağlık

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Arkadaşlar linkte problem yok ..
Rapid indirmelerinde sorun yaşanabiliyor . Belli aralıklarla deneyebilirsiniz ..

Üst Alt