• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

tanıdığına TELEFON ŞAKASI yapmak isteyen varsa buyursun

Sponsorlu Bağlantılar

siberson

siberson

Üye
    Konu Sahibi
tanıdığına TELEFON ŞAKASI yapmak isteyen varsa buyursun
programı başka bir siteden buldum bende hemen siteye koymak istedim ünlülerin sesi ile hazırlanan bir program basit bilgisayara kuruyoruz telefonla arkadaşımızı veya tanıdığımızı arıyoruz bilgisayarın hoparlörüne telefonu yaklaştırıyoruz ve başlıyoruz gülmeye:naughty:

link

• Beğen
Tepkiler: ğuh, Superman_55, ibrahimdisli ve 35 diğerleri

geylani63

Üye
sağolasın

redragonn

redragonn

Üye
ewy bab saol güsel paylaşım

gknky

gknky

Üye
biliorm bunu

targa911

Üye
eyf saolasın

emosoft

emosoft

Üye
rapid share beleşçilere savaşmı açtı bilader

nightdragon35

nightdragon35

Üye
link ölmüş galiba :(

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
çok Saol çok Teşekkür

paradox1026

paradox1026

Üye
Yoo link çalışıoo

m.furkan1993

m.furkan1993

Üye
saolasın

zehra57

Üye
haporLere yakLa$tırınca cıZırtı SeSi cıkmıor mu normaLde pc yanında biri konu$unca öLe oLuorda...

Nazy

Nazy

Üye
haporLere yakLa$tırınca cıZırtı SeSi cıkmıor mu normaLde pc yanında biri konu$unca öLe oLuorda...
hayır çıkmaz bu mp3 dinlemek gibi bişey
sadece kayıt sesi olduğu içi cızırtı sesi çıkmaz

iremm

iremm

Üye
tamamda ben onu dalga amacıyla yazmadım türkçemize sahip çıkmak adına yazılan ince bi espiri hatta bnm bi öğretmenim vardı ve hep inadına cd cidi derdi türkçe öğretmenimdi "cidi varmı!" derdi çok hoşuma giderdi ordan esinlenerek yazdım kesinlikle dalga yok tam tersine onay ve alkış var ;)

Nazy

Nazy

Üye
tamamda ben onu dalga amacıyla yazmadım türkçemize sahip çıkmak adına yazılan ince bi espiri hatta bnm bi öğretmenim vardı ve hep inadına cd cidi derdi türkçe öğretmenimdi "cidi varmı!" derdi çok hoşuma giderdi ordan esinlenerek yazdım kesinlikle dalga yok tam tersine onay ve alkış var ;)
hımmm
ama CD (
CompactDisc) nin Türkçesi Kompakt Disk değilmiydi
cidi demesi çok ilginç :)
Askerdeyken Bizim İl Komutanımız da; Taşınabilir Belleğe
Flash Disc dedik diye 4 saat karakolun dışında bekletmişti ibizi

Üst Alt