Tamirci telefonu çaldı ne yapabilirim ?

Sponsorlu Bağlantılar

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
    Konu Sahibi
Tamirci telefonu çaldı ne yapabilirim ?
Telefonu çalıp dükkanı kapamış kaçmış diğer esnaflar o battı kaçtı diyor tüketici hakem heyetleri de bugün kapandı salgın dolayısıyla polise gitsem yardımcı olabilirler mi 🤔
Mesaj birleştirildi:

Apple dan hangi işlemleri yapmamı önerirsiniz cihaz devre dışı ?

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Resmi servis mi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
elinde evrak var mı servise şu şu imei no lu cihazi şu şu tarihte şu şu sebeple verdim diye?

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Geçmiş olsun 😔

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
elinde evrak var mı servise şu şu imei no lu cihazi şu şu tarihte şu şu sebeple verdim diye?
Bu evrak varsa polise git . Suç duyurusunda bulunurlar . Savcılık veya mahkeme yakalama emri çıkartır, bu süreç baya uzun sürebilir . Sen şimdiden kendine telefon al .

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bu evrak varsa polise git . Suç duyurusunda bulunurlar . Savcılık veya mahkeme yakalama emri çıkartır, bu süreç baya uzun sürebilir . Sen şimdiden kendine telefon al .
Aynen Öyle Adamın Üzerinde Birşey Yoksa Yne Sıkıntı

PALA.

PALA.

Üye
Hemen git polise ihpar et. Yanındaki kişi onun kimliğini bilir. Maymun mu oynatıyor bunlar, müşteriye bu ne saygısızlık ?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
    Konu Sahibi
şikayette bulundum çok teşekkürler
Geçmiş olsun 😔
saolun
Mesaj birleştirildi:

Hemen git polise ihpar et. Yanındaki kişi onun kimliğini bilir. Maymun mu oynatıyor bunlar, müşteriye bu ne saygısızlık ?
aynen öyle herkesin telefonları alıp gitmişler

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
şikayette bulundum çok teşekkürler

saolun
Mesaj birleştirildi:

aynen öyle herkesin telefonları alıp gitmişler
Hiç mi gururu yok bu tamircinin anlamadım ki. Devir kötü devir.

PALA.

PALA.

Üye
Vay haramzadeler, sabırlı olun, bunların yaptığı yarına kalır ama yanına kalmaz.