takipli oyun: son durak

Sponsorlu Bağlantılar

bu takipli oyunu nasıl buldunuz?

• çok eğlenceli

Kullanılan: 6 54.5%
  • daha iyi olabilir

Kullanılan: 2 18.2%
  • çok zordu

Kullanılan: 3 27.3%
  • gerek yok

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    11
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
hazırlamak çok zaman almıştı..

meğersem düzenleme düğmelerini kullanmanın bir kotası varmış...

23 konuda birden düzenleme yapmak zorunda kalınca.... iki de bir yetkimin yenilenmesi gerekti ..

hali hazırda online admin olmayınca da bekledik..

sonra bir de bağlantı sorunum çıktı... ondan bekledik ..

artık biraz daha tecrübeliyim...

bir de bu işi devredebileceğim bir çırak(lar) bulursak tamam...

keşekm bu kadar çabuk açıklama yapmasaydın keşke...

millet biraz kafa yorsaydı... neyse bu da senin acemiliğin olsun bari...

gaffarson

gaffarson

Üye
Siz sordunuz ben cevapladım beklemem gerektiğini bilmiyordum kusura bakmayın :D

Ancak beta da olsa gayet zor ve bir çok kişinin kavrayamadığı bile bu bulmacayı kısa sürede çözmüş olarak neyin acemisi olduğumu da anlayamadım ama sorun değil canınız sağ olsun :ehe

Son olarak da şunu anlamadım artık tecrübeliyim dediniz ve zaten beta olmasından da belirttiniz oyunun yeni versiyonlarını hazırlayacağınızı. Yani tam da yeni başlarken neden oyunu devredecek çırak ya da çıraklar arıyorsunuz anlamadım :D

Hazırlaması ne kadar zahmetli tahmin edebiliyorum ancak şahsi fikrim olarak çok fazla ilgi görecek bir oyun değil gibime geliyor. Malesef alışılmış sıralamalı oyunlara ve bundan ziyade nedense herkes kolaycılığa kaçıyor.

Uzun mesaj yazılmıyor ya da şu yazdığım 2-3 cümle bile insanlara uzun geliyor okunmuyor. E böyle sabırsız bir toplum olunca da malesef kimse uğraşmak istemiyor. Kişisel fikrim her ne kadar keyif verici olsa da ilgi görmeyeceğinden yana :bilmm Yine de sizin tercihiniz tabi.

Eğer hazırlarsanız şimdiden kolay gelsin benim için çözmek büyük bir zevkti. :bye2:

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
Siz sordunuz ben cevapladım beklemem gerektiğini bilmiyordum kusura bakmayın :D

Ancak beta da olsa gayet zor ve bir çok kişinin kavrayamadığı bile bu bulmacayı kısa sürede çözmüş olarak neyin acemisi olduğumu da anlayamadım ama sorun değil canınız sağ olsun :ehe

Son olarak da şunu anlamadım artık tecrübeliyim dediniz ve zaten beta olmasından da belirttiniz oyunun yeni versiyonlarını hazırlayacağınızı. Yani tam da yeni başlarken neden oyunu devredecek çırak ya da çıraklar arıyorsunuz anlamadım :D

Hazırlaması ne kadar zahmetli tahmin edebiliyorum ancak şahsi fikrim olarak çok fazla ilgi görecek bir oyun değil gibime geliyor. Malesef alışılmış sıralamalı oyunlara ve bundan ziyade nedense herkes kolaycılığa kaçıyor.

Uzun mesaj yazılmıyor ya da şu yazdığım 2-3 cümle bile insanlara uzun geliyor okunmuyor. E böyle sabırsız bir toplum olunca da malesef kimse uğraşmak istemiyor. Kişisel fikrim her ne kadar keyif verici olsa da ilgi görmeyeceğinden yana :bilmm Yine de sizin tercihiniz tabi.

Eğer hazırlarsanız şimdiden kolay gelsin benim için çözmek büyük bir zevkti. :bye2:

acemilik olayı: yarışmaya heyecanla girip bir anda cevap peşinde koşunca umduğumdan da kısa sürede bitirince (bu kadar çabuğunu ben dahi ummuyordum) kimler kafa yoruyor kimler bununla ilgilendi tam göremedik...

hani senle saha önce konuştuğumuz gibi birilerine fikir verir de daha gelişmişini yaparlar diye umuyordum ya onun için daha iyi yapacak çırak lazım...

yeni versiyon herhalde bir iki ay alır

beğendiğin için teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...