Telefon Tavsiyesi Takas tavsiye

Sponsorlu Bağlantılar

Onur K.

Onur K.

Üye
Zurnanın zart dediği delikten hemen sonra zort dediği yer burası. Pc den itunes ile müzik atabilirsin. Eskiden tubidy üzerinden indirme vardı ama onu da tarayıcıya entegre ettiler. Direkt çalıyor. Ucbrowser kurup tubidy.mobi adresini dene istersen. Belki indirme yapabilirsin.
Edit : Mağazada tubidy uygulaması var ama mp3 indirir mi bilmem
tubidy en son ios 9.2.1 de çalışmıyordu ama ios 7.1 de sorunsuzdu.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bende çalışıyordu. Hatta bir kaç video indirmişliğim var deneme amaçlı. Akşam bi denerim bakayım son durum nedir?

• Beğen
Onur K.

Onur K.

Üye
  • Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Beyler tubidyi denemedim cok sarj yiyor dediler diye bende şöyle yaptim bi google drive hesabina muziklerimi attim sonra pi program buldum google drivedan muzik indirmek icin su an oyle kullaniyorum o tarayici isini deneyecegim bir de bu arkada uygulama yenilemeyi kapatmali miyim?

yasin213

yasin213

Üye
Beyler tubidyi denemedim cok sarj yiyor dediler diye bende şöyle yaptim bi google drive hesabina muziklerimi attim sonra pi program buldum google drivedan muzik indirmek icin su an oyle kullaniyorum o tarayici isini deneyecegim bir de bu arkada uygulama yenilemeyi kapatmali miyim?
Arkaplanda Yenileme çok şarj yer diye biliyorum. Kapatman daha iyi olacaktır.
Eğer telefondaki 'Müzik' uygulamasına müzik atmak istersen bilgisayar veya jailbreak şart ama iOS 9.1 ve üstüne jailbreak çıkmayacak gibi duruyor.

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Arkaplanda Yenileme çok şarj yer diye biliyorum. Kapatman daha iyi olacaktır.
Eğer telefondaki 'Müzik' uygulamasına müzik atmak istersen bilgisayar veya jailbreak şart ama iOS 9.1 ve üstüne jailbreak çıkmayacak gibi duruyor.
EyvAllah kardeşim saolasin. Peki bu whatsaptan gelen şarkılari nasıl görebilirim

yasin213

yasin213

Üye
EyvAllah kardeşim saolasin. Peki bu whatsaptan gelen şarkılari nasıl görebilirim
Sadece WhatsApp içinden görebilirsin. Eğer WhatsApp Web 4S'i destekliyorsa ve oradan müziği indirebiliyorsan iTunes aracılığıyla 'Müzik' uygulamasına atabilirsin.

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Sadece WhatsApp içinden görebilirsin. Eğer WhatsApp Web 4S'i destekliyorsa ve oradan müziği indirebiliyorsan iTunes aracılığıyla 'Müzik' uygulamasına atabilirsin.
Tamam kardeşim eyvAllah
Beyler bi kac araştırma sonucu şu efektleri kapattim baya hizlandi cihaz

• Beğen
Tepkiler: Onur K.
Onur K.

Onur K.

Üye
  • Beğen

Üst Alt