Telefon Tavsiyesi Takas ile alacağım telefon ?

Sponsorlu Bağlantılar

westmoreland

westmoreland

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

westmoreland

westmoreland

Üye
    Konu Sahibi
Note 2'ye ne diyorsunuz?

Invoke

Invoke

Üye
Sakın o 200-300 diyenlere falan verme telefonu. :D

westmoreland

westmoreland

Üye
    Konu Sahibi
Sakın o 200-300 diyenlere falan verme telefonu. :D
Yok canım verir miyim :D Kullanmaya devam ederim daha iyidir. Ama gerçekten bıkkınlık geldi. Biran önce atmak istiyorum. Param olsaydı varya yeni telefon alır buna biriken sinirimden tekmeler parçalar beşinci kattan atardım. Paramıda aylarımı da heba etti........

byAndroid

byAndroid

Üye
Valla cok az vermisler sen en iyisi s3 le takas et baska secenek yoksa en iyi o gibi duruyor

• Beğen
Tepkiler: westmoreland
0MG90

0MG90

Üye
One X ile takas ettiren G2 ile neden takas ettirmesin? Sıfır fiyatında çok fark yok çünkü
Telefonculara sor G2 veya Nexus 5 ile ederler belki

westmoreland

westmoreland

Üye
    Konu Sahibi
Bence de en iyi secenek S3 gibi duruyor.
One X ile takas ettiren G2 ile neden takas ettirmesin? Sıfır fiyatında çok fark yok çünkü
Valla ben bilmiyorum usta, arkadaş söyledi. G2 ikinci el piyasasına düşmüş müdür ki?
Telefonculara sor G2 veya Nexus 5 ile ederler belki
evet yarın telefoncuları dolaşacağım..

fingerback5

fingerback5

Üye
Note 2 imkanın varsa bence seçimini o yandan yap.G2 ile imkanı yok takas etmezler.

0MG90

0MG90

Üye
900'e kadar var G2 ikinci el

Invoke

Invoke

Üye
Yok canım verir miyim :D Kullanmaya devam ederim daha iyidir. Ama gerçekten bıkkınlık geldi. Biran önce atmak istiyorum. Param olsaydı varya yeni telefon alır buna biriken sinirimden tekmeler parçalar beşinci kattan atardım. Paramıda aylarımı da heba etti........

Niye ki babamda 1320 var. Baya da kullanıyorum telefonu. Bir ara hep ben kullandım. 8.1 dp sürümü deli etmişti ama cyan ile final sürümü gelince sorun yok şimdilik. Tamam çok eksik ama nolacak ki? Telefon işte. Ayrı bir şekli var, bence. Gittikçe de eksikler kapanıyor. :D

byAndroid

byAndroid

Üye
Aynen g2 olmaz one x neki ya o telefona yazik ettiler

Invoke

Invoke

Üye
900'e kadar G2 var 2.el de adam G2 ile bunu kafa kafaya değişmez herhalde. Belki değişen çıkar, şansına ama düşük bir ihtimal.

Note 2 temizse değiştirebilirsin, bence.

Ama sakın S3'e falan verme telefonuna yazık. Belli biraz daralmışsın ama 925 kaliteli cihaz bence.

westmoreland

westmoreland

Üye
    Konu Sahibi
Niye ki babamda 1320 var. Baya da kullanıyorum telefonu. Bir ara hep ben kullandım. 8.1 dp sürümü deli etmişti ama cyan ile final sürümü gelince sorun yok şimdilik. Tamam çok eksik ama nolacak ki? Telefon işte. Ayrı bir şekli var, bence. Gittikçe de eksikler kapanıyor. :D
Sorunlu olan değil de sorunlu olmayan uygulaması varmı? Bildirimler kafasına göre takılıyor ne biliyim. Garip. saldım çayıra mevlam kayıra gibi bi sistem bu.Telefonu bir 850 civarında çıkarabilsem elimden, direk note2 düşünebilirim. Ama telefonu çıkaramıyorum sıkıntı orda..

byAndroid

byAndroid

Üye
Sorunlu olan değil de sorunlu olmayan uygulaması varmı? Bildirimler kafasına göre takılıyor ne biliyim. Garip. saldım çayıra mevlam kayıra gibi bi sistem bu.
Android sanki farkli messengerdan bildirim hic gelmiyi bana :D

Invoke

Invoke

Üye
Demek ki sorun facebookta. Ben kullanıyorum facebook, bilmiyorum.

Dediğin gibi 850'ye falan elden çıkarırsan da alabiliyorsan N5 ya da G2'ye de bak. Belki iyi fiyata denk gelir karşına aklında olsunlar.
Şu windows phone'u kullanmayan bilemez çilesini :D

İhtiyaç meselesi bence öyle dert değil. 8.1dp de gereksiz ısınıyordu ama şuan düzelmiş gibi.

byAndroid

byAndroid

Üye
Aynen uygulama dandik galiba twitterda aninda bildirim geliyo tapataljta oyke

westmoreland

westmoreland

Üye
    Konu Sahibi
Demek ki sorun facebookta. Ben kullanıyorum facebook, bilmiyorum.

Dediğin gibi 850'ye falan elden çıkarırsan da alabiliyorsan N5 ya da G2'ye de bak. Belki iyi fiyata denk gelir karşına aklında olsunlar.

İhtiyaç meselesi bence öyle dert değil. 8.1dp de gereksiz ısınıyordu ama şuan düzelmiş gibi.
Veriyim sana 800'e ustam :D