Takas ile alacağım telefon ?

 • 30 Ağustos 2014
 • 1387 Okunma
 • 68 Cevap

 1. İyi akşamlar arkadaşlar. Lumia 925'imi kafa kafaya takas veya satmak için telefoncuya gittim ve bana One X ile takas edebileceğimizi söyledi. Dışardan bakınca bakımlı temiz gözüküyor. İçini kurcalama fırsatım olmadı. Sizce nasıl bu telefon hız benim için önemli. Yeterli mi iyi mi bilgi almak istiyorum.
   


  Yazan: westmoreland
 2. Lumia nı verip o cihazı alma.One x kötü değil ama 925 ondan kat kat iyi bir telefon.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  westmoreland bunu beğendi.
 3. One X artık eski cihaz sayılır takas etme bence, ısınma sorunu var ve Nvidia sağolsun güncelleme almayacak. Aslında iyi cihaz ama sorunu bol. Başka cihazla takas et bence.
   
 4. Arkadaşlar S3 ile de değişebileceğimi söyledi. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?
   
 5. Arkadaşım elindeki telefonun artısı çok.illa android alacağım dersen orta seviye android alırsın.Orta seviye modası geçmiş Samsung un desteğini kesmiş olduğu S3 ü tavsiye etmem.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 6. Valla kullandığım süre zarfında bu telefonun bi artısını göremedim. Sadece sıkıntı bekleyiş ve eksiklik dolu. Sen ne öneriyorsun peki?[DOUBLEPOST=1409431342,1409431236][/DOUBLEPOST]4S almalı mıyım sizce?
   
 7. 4S alacağın en son model olsun içlerinde o kadar diyeyim.Ne S3 ne de One X al bence.İkisi de bitik telefonlar şu anda ve yavaşlar.
   
  westmoreland bunu beğendi.
 8. One X veya S3'ten vazgeçtim anlaşıldı teşekkür ederim. 4S önermemenin sebebi nedir?
   
 9. Bencede hicbirini alma hepsi eskimis kotu telefonlar
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 10. Ben olsam 925 verip One X almam. S3 ya da 4S de almam.
   
 11. 3 yıllık cihaz yazılım desteği hala olmasına rağmen elinde 3.5 inçlik yılların modelini taşıyor olacaksın bir anlamda seviye inmek gibi gelecektir bana göre.Öyle fazla beklentim yok diyorsan zaten lumiadan kapalı stabil sisteme alışıksındır sorun yaratmaz.Daha iyi modellerle takas edebileceğini düşünüyorum takas piyasasından haberim pek olmasa da.
   
 12. Arkadaşlar ne almalıyım o zaman bir şeyler önersenize :D Korku filmi gibi ipucu bırakıp gidiyorsunuz :D
   
 13. Sen bize butce soyle
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 14. Lumia piyasası gerçekten çok düşük. Telefoncu 200'e bile almadı. Ben lumia rafa koyarsam elimde patlar sebebiyle. Gerçekten çok berbat.
   
 15. Başka ne seçenek var? :D
   
 16. Aslında bütçem çok fazla yok. Üniversite hazırlık. Dershanesiydi falan. Kendi çapımda takas yapıcam. Kafa kafaya olursa mutlu olurum
   
 17. G2 ile takas et
   
 18. O kadar dusuk mu yavv piyasasi
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 19. Gerçekten çok düşük. Bedava versem almayacak yerler var rafta boş yer tutmasın diye :) En son bitanesi 350 verdi......... Abi böyle böyle dedim, isterse 20 çekirdek olsun kimse bakmıyor bile dedi.......
   
 20. Eğer o iki modele mahkumum diyorsan S3 yine bir nebze daha iyi One X'den tegra 3 faciasını bilmeyen yoktur herhalde.Biraz araştır yine de nexus 4 xperia z gibi daha iyi telefonlarla takas edebilirsin belki.
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/12/2018 - 04:05