Tahautlu cihaz ve paket aldatmacasi

Sponsorlu Bağlantılar

bargnes

bargnes

Üye
    Konu Sahibi
Tahautlu cihaz ve paket aldatmacasi
Değerli forum üyeleri ve misafirler faturalı özellikle turkcell kullanıyorsanız ve cihaz almaya karar vermiş birisiyseniz önce iyice düşünün ve sizlere uzatilan teahut belgelerini yarım saat ayırıp mutlaka okuyunuz özelliklede TURKCELL TİM den aldığınız cihaz ve paket kampanyası adı altındaki teahut belgelerini...en son mağdur olma ümidiyle ben turkcell tim e giderek bir cihaz almayi istediğimi söyledim allahtan (pahali degil) kacmaz 45 paketi kullandığım indirimin bitmesine 4 ay kaldığını tarafıma cama yansıması istemediğim i şayet oluyorsa bu kalan ayları kacmaz 39 paketiyle (4ay) paket indirimi yaparak kullanmak istediğimi söyledim sadece cihaz dan yararlanmak istediğim i söyledim cevap hiç meraketmwyin burdan hallederim diyen hanımefendi cihazla beraber kacmaz 3 paketini 24 ay cihazla beraber tarafıma geçirmiş subatta dolması gereken 12 aylık kacmaz 39 paketini tarife değişikliği yapmak istediğimi söyleyerek 532 mus hız arayarak söyledim cevap maalesef dediler nasıl olur dedim cihaz kampanyasıyla beraber bu paketi 24 ay giydirmisler dedi paketten çıkarsan be olur dedim cihaz ücretine tek seferde yansır dediler gerisimi malum zaten .bu olay başıma geldi diye söylemiyorum arkadaşlar ama turkcell sorun çözme de artık milleti tinlamiyor haberiniz olsun turkcell artık eski turkcell değil sanırım kendi içinde küçülmeye gidiyor..

Üst Alt