Tablette mause ve klavye ile oyun oynanabilir mi???

• 29 Ağustos 2014
  • 12003 Okunma
  • 10 Cevap

1. Tablette mouse ve klavye ile oyun oynanabilir mi veya destekleyen oyun var mıı

Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Tabletinin chipseti otg yani USB On-The-Go destekliyorsa uygun bir aparatla bağlayabilirsin fakat ikisinin aynı anda bağlanabileceğini zannetmiyorum henüz o kadar gelişmiş değiller ayrıca şarjı da ciddi etkiliyor.

UpOneTR bunu beğendi.
  3. Ben tablete bağladım aynı marka calisti yani ikiside

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Piranha tablette ikisi birden çalışıyordu fakat modeli hatırlamıyorum üniversite ilk senemde almıştım :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Fifa 14 ü klavye takılıyken açmayı denedim açılmadı :) klavye ile gta III oynadım bir de. Bilgisayarla aynı tuşlar ama değiştiremiyorsunuz

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

6. 2 aparat alıyorsun kardesim. 1 i usb ara kablo diğeri çoklu usb :D androıd tabletlerın çoguda desteklıyor .çin mallarını bılemıyorum :D

7. Vay be bilmiyordum.Şarjın vay haline ama :D

8. Yani her oyun desteklemio mc5 de falan oynanio die duymustum

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Her oyun desteklemiyor

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. otg varsa takılır ama oyunlar desteklemez. çünkü oyunlar klavye takın da oynayın diye yapılmıyor. dokunmatik arayüze göre yapılıyor.

Mobil cihaz ile gönderdi
    bilaldemir34 ve kavr bunu beğendi.
  11. Ben 3-4tane bağlıyom hepsini çalıştırıyor harici taşınabilir dvd rom -flash bellekler-dualshock 2veya3- gamepad-direksiyon seti - webcam felan hepsini açıyor.özellikle modern combat 5 be dead trigger oyun kollarını destekliyor

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
15/10/2018 - 23:12