Tabletler İçin Yazılım Arama Yöntemleri

Sponsorlu Bağlantılar

silivriserdar

silivriserdar

Üye
    Konu Sahibi
bunlar sadece 82 ile başlayanlar diye biliyorum ben 72 ile ile başlayanı buldum ama 6 haneli diyor

Bu benim verdiğini dene daha önce denenmiş ve çalışmış. Sıkıntı olmayan bir yazılım.

• Beğen
Tepkiler: mta122003

mta122003

mta122003

Üye
72 ile başlayan seri numaralırnda oluyomu

mta122003

mta122003

Üye
abi indi ne yapmalıyım şimdi

Son düzenleme:
silivriserdar

silivriserdar

Üye
    Konu Sahibi
mta122003

mta122003

Üye
ya ben phoen,xsuite programını buldum açılmıyor siz atabilirmisiniz

mta122003

mta122003

Üye
bide nasıl romu yüklücem siz ya video yada ekran görüntüsü ekleyebilirmisiniz.Kusura bakmayın sizide yordum
abi bu arada 4.2.2 ama build.prop dosyası yüzünden 4.4.4
cihazım hometech tab ultra 8 ++ 4.4.4 olarak gözüküyor

silivriserdar

silivriserdar

Üye
    Konu Sahibi
bide nasıl romu yüklücem siz ya video yada ekran görüntüsü ekleyebilirmisiniz.Kusura bakmayın sizide yordum
abi bu arada 4.2.2 ama build.prop dosyası yüzünden 4.4.4
cihazım hometech tab ultra 8 ++ 4.4.4 olarak gözüküyor

Farketmez o indirdiğin yazılımı firmware bölümünden seç cihazı kapat ses kısma tuşuna Basılı tut ve pc ye bağla programda yeşil yanan yere tıkla bekle yazılım yüklenecek. YouTube ile de phoenix suite ile yazılım yükleme diye arama yaparsan. Güzel anlatımlar var.

mta122003

mta122003

Üye
Farketmez o indirdiğin yazılımı firmware bölümünden seç cihazı kapat ses kısma tuşuna Basılı tut ve pc ye bağla programda yeşil yanan yere tıkla bekle yazılım yüklenecek. YouTube ile de phoenix suite ile yazılım yükleme diye arama yaparsan. Güzel anlatımlar var.
tableti direk açıyorum hiç birşeye basmadan bu hata ile karşılaşıyorum usb yi baglarken ses+ ya basıyorum sonra aralıklı on off tuşuna 4-5 kere basıyorum bu hata ne yapım

silivriserdar

silivriserdar

Üye
    Konu Sahibi
Yanlış bir işlem yapıyorsun bende de oluyordu bu yanlış yapınca bide livesuite ile denermisin.
Ayrıca indirdiğiniz dosyaların içinde yazılım yükleme talimatı mevcut inceleyin.

İPhone 5s 16 gb iOS 8.4 jailbreak

Son düzenleme:
mta122003

mta122003

Üye
Yanlış bir işlem yapıyorsun bende de oluyordu bu yanlış yapınca bide livesuite ile denermisin.
Ayrıca indirdiğiniz dosyaların içinde yazılım yükleme talimatı mevcut inceleyin.

İPhone 5s 16 gb iOS 8.4 jailbreak
indirdim abi ne yapım

Son düzenleme:
mta122003

mta122003

Üye
Yardım Edecek Yokmu

mta122003

mta122003

Üye
sen bişey demedin bende cihaza ellemedim serdar abi

furyzer0

furyzer0

Üye
Bir şey sorucam benim casper via v7 diye ucuz bir tabletim var buna nasıl root atarım ? Kingroot falan bir iki uygulama denedim olmadı

Sent from mtalk using lumia 950

silivriserdar

silivriserdar

Üye
    Konu Sahibi
Bir şey sorucam benim casper via v7 diye ucuz bir tabletim var buna nasıl root atarım ? Kingroot falan bir iki uygulama denedim olmadı

Bu konu ile ne alakası var. Sizin sorduğunuz sorunun ? Site
Içinde uygun konu açınız.

furyzer0

furyzer0

Üye
Kusura bakmayın haklısınız ben de ro. Atmak istiyorum da rootlayamadım o yüzden burada sordum

silivriserdar

silivriserdar

Üye
    Konu Sahibi
Kusura bakmayın haklısınız ben de ro. Atmak istiyorum da rootlayamadım o yüzden burada sordum

Anladım konu açarak sorarsanız yardımcı olurum. Ama ilk önce site içinde arama yapın.

...Musa.Şen...

Üye

4.4.4 altı ise 360 root tek tuşla root ediyor(geçen yılki sürümleri daha kullanışlı)