Tabletimde Google Play yüklü değil. Nasıl yüklerim?

Sponsorlu Bağlantılar

5800xp

5800xp

Üye
    Konu Sahibi
Tabletimde Google Play yüklü değil. Nasıl yüklerim?
Oncelikle konuyu dogru yeremi actim bilmiyorum eger yanlissa ozur dilerim. Sorunuma gelecek olursak gecenlerde praktica tp 8.1 marka bir tablet aldim cihaz cok guzel kasma donma yapmiyorm android 4.1 yuklu ama en buyuk sorunum cihazda android market ve google play yuklu degil buyuzden uygulama yuklerken cok sorun yasiyorum bana yardimci olabilirseniz cok mutlu olurum simdiden tesekkurler

badmus

badmus

Üye
Önce Bilinmeyen Kaynakları Açman Lazım.

Sonra Bu Linkten :
Apk yi indirip Kurabilirsin Tabletine. Kolay Gelsin.

Google Play Store'un Son Sürümüdür.

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Başlık düzenlenmiştir.

• 10-Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, kişiye özel gibi başlıklar uyarı yapılmaksızın silinebilir). Aksi halde yönetim tarafından müdahale edilebilir.

Forum Kuralları

furkey

Üye
internetten araştırdığında google play i apk olarak bulabilirsin. Developerlar arasında vending olarak geçer. Bulamazsan buraya yaz ben sana bir tane ayarlıyım...

corbyybroc

corbyybroc

Üye
Ben Praktika TP10 Hd aldım BİLİNMEYEN KAYNAKLARI izin verdim yükledim açılmıyor direk kapanıyor

aslanbaris

aslanbaris

Üye
malesef firmadan kaynaklı olduğu için g play yüklenmiyor

Validate

Üye
Google play installer diye bi şey var eğer rootluysa cihaz kurabiliyorsun.

selimyesildag

Üye
Google play store cihazimda yuklu ama sayfa acilmadan hemen kapaniyor. Uygulama yoneticisinden yapilmasi gerekenleri de yaptim saniyorum. Program, Badmus'un verdiği linkten de kaldirilmis. Desteğinizi rica ediyorum.

k10t

k10t

Üye

Üst Alt