Apple’ın “Move to iOS” uygulaması Google Play Store’da yerini aldı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Apple’ın “Move to iOS” uygulaması Google Play Store’da yerini aldı
Android’den iPhone ya da iPad modellerine geçiş yapacaklar, kişisel verilerini de kolaylıkla taşıyabilecekler…

Akıllı telefon pazarında sayısız akıllı telefon modeli bulunurken, işletim sistemi olarak ise bazı isimler ön plana çıkıyor. Pazar payı ile ilk sırada yer alan Android şu anda Samsung, LG, Sony, HTC gibi oldukça fazla cihaz üreticisi tarafından kullanılırken, daha sonra gelen iOS ise Apple tarafından geliştiriliyor ve sadece firmanın kendi iPhone modellerinde kullanılıyor.

Daha sonra ise Microsoft’un Windows Phone işletim sistemi ve Blackberry’in Blackberry OS’u gelirken, çok küçük pazar paylarına sahi daha başka bir çok işletim sistemi de pazarda kendine yer buluyor.

Akıllı telefon kullanıcıları Android’den iOS ya da iOS’dan Android’e olduğu kadar diğer işletim sistemleri arasında geçiş yapabilirken, özellikle önceki işletim sistemi içerisinde kalan kişisel verilerin yeni akıllı telefon ve işletim sistemine taşınması ise sorun yaratabiliyor.

İşte bu noktada firmalar tarafından sunulan uygulamalar oldukça yararlı olabiliyor. Apple da, daha Android kullanan ve iOS’a geçmeye karar veren kullanıcılar için “Move to iOS” olarak adlandırılan bir uygulama yayınladı.

Bu yeni uygulama Google Play Store üzerinden sunulurken, Android 4.0+ üzerinde çalışan akıllı telefon ya da tabletten, iOS 9 üzerinde çalışan iOS cihazlarına adres defteri, mesaj geçmişi, kamera fotoğrafları ve videolar, internet geçmişi, e-mail hesaplar, takvim ve ücretsiz uygulamalar gibi kişisel bilgiler kolaylıkla geçirilebiliyor.

Move to iOS uygulaması Google Play Store sayfasına BURADAN ulaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan uygulama 2.6MB dosya boyutuna sahip.

http://www.maxicep.com/cep-telefonl...-google-play-storeda-yerini-aldi-h206170.html

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Güzelmiş teşekkürler :D

Rygebin

Rygebin

Üye
Ben Google olsam izin vermezdim bu uygulamaya. Kullanıcı kaybediyorlar platformda :D.

0MG90

0MG90

Üye
Fakirlerin gücü adına 1 yıldız verdim

Yorumlar çok komik :D Uygulama 1 yıldızda geziyor :D

• Beğen
Tepkiler: SeeTake
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Bende dayanamadım bastım bir yıldızı :kop2:

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Google Play'deki Yorumlar Mükemmel Ama :)

MaxipmaN

Üye
sövüp bir yıldız verdim :sahan2:

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Böyle giderse bence apple geri çeksin uygulamayı :kop2: