Tabletim acilmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Metalnemre777

Metalnemre777

Üye
    Konu Sahibi
Tabletim acilmiyor
megamorphla ugrasirken tabletim restart yapti.tablet pc yazisinda kaldi.lutfen yardim edin.
firebrand m778 rootlu

curtaincall

curtaincall

Üye
ne kadar uygulama yüklüydü tablette ? eğer çok fazla ise bu da olabilir ,hafıza kartı varsa çıkart bir de öyle başlat, ama uygulama sayısını merak ediyorum tahminnen söyleyebiir misin çok fazla şey yükledin mi

- - - Eklendi - - -

çözüm getirilmezzse yeniden rom yüklersin malesef

Metalnemre777

Metalnemre777

Üye
    Konu Sahibi
normal 15 tane felan benim yukledigim cikardim tablet pc yazisi geliyo kapatamiyorumda restart yapiyorum yine ayni

- - - Eklendi - - -

ne kadar uygulama yüklüydü tablette ? eğer çok fazla ise bu da olabilir ,hafıza kartı varsa çıkart bir de öyle başlat, ama uygulama sayısını merak ediyorum tahminnen söyleyebiir misin çok fazla şey yükledin mi

- - - Eklendi - - -

çözüm getirilmezzse yeniden rom yüklersin malesef

nasil yuklucem ve nasil rom bulucam

curtaincall

curtaincall

Üye
bende de farklı tablet vardı dediğin şeyin benzeri oldu bir yazıda takıldı ve ana ekran gelmedi ama oldukça fazla 100 civarı yükledim ,tablet başlamayınca yeniden rom yükledim ondan sonra rom tool box programında autostart bölümünden gereksiz başta çalışan programları durdurdum

ayr
ıntılı bilgiyi bu konudan aşağıdaki yorumların devamından öğrenebilirsin

http://www.maxicep.com/android-modi.../telefonum-gunden-gune-yavasliyor-678273.html

Metalnemre777

Metalnemre777

Üye
    Konu Sahibi
nasil yuklucem nasil rom bulcam

- - - Eklendi - - -

abi acilmlyoki tablet yukleyin

- - - Eklendi - - -

rom bulunmuyo beninm tablete

curtaincall

curtaincall

Üye
resmi sitesi yok mu , ben onyo kuyllanıyordum onyoda site üzerinden indirdim . Tabi ki seninkiyle uyumlu değil. Yoksa servise göndereceksin. Tabletin içindeki dosyalara hiç mi ulaşılmıyor,mesela bilgisayara taksan usb gibi görse ve android data klasörü içindekileri silsen. Olmuyorsa ve rom bulamıyorsan servise gönder

- - - Eklendi - - -

teknosa sorun çıkarmaz hallederler , hem custom rom değil o yüzden garanti dışı da değil

Metalnemre777

Metalnemre777

Üye
    Konu Sahibi
root attim data yi silsem duzelir mi

curtaincall

curtaincall

Üye
datayı silsen tahminimce düzelir, o programlardan yapıyordur ama tableti açamıyorsan nasıl sileceksin

Metalnemre777

Metalnemre777

Üye
    Konu Sahibi
curtaincall

curtaincall

Üye
hayır garanti gitmedi , rom un orijinal çünkü. Orogram yüklemişsen de kimseyi bağlamaz bu. Yoksa şikayet edersin. Garantide. Datayı sil bakalım

Metalnemre777

Metalnemre777

Üye
    Konu Sahibi
abi. ben megamorha tema yukluyodum gitti

- - - Eklendi - - -

abi pc yok bu sattede bir yerden giremem

- - - Eklendi - - -

abi recovery de wipe data factoryy reset var o olmaz dimi olmadi

TheMadness

TheMadness

Üye
curtaincall

curtaincall

Üye
Format factory i de dene olmuyorsa olmuyordur, ki yapmissindir simdiye kadar :(

TheMadness

TheMadness

Üye
Root yapmadan önce stock romu hazırlamak veya nandroid backup almak lazım root sonrasında

Metalnemre777

Metalnemre777

Üye
    Konu Sahibi
format factory yokbende.madness kardesim dediginden bisey anlamadim

TheMadness

TheMadness

Üye
Rom buldum :oke:

- - - Eklendi - - -

Bu rom Joyplus M778'in. Firebrand M778 ile aynıymış zaten sadece üstünde yazan marka farklıymış. Denemekten zarar gelmez zaten brick olmuş.

Metalnemre777

Metalnemre777

Üye
    Konu Sahibi
nasil yapcam bilmiyorum anlatsan abi

- - - Eklendi - - -

abi arkadas bu romu atmis dokunmatik calusmamis

TheMadness

TheMadness

Üye
nasil yapcam bilmiyorum anlatsan abi

- - - Eklendi - - -

abi arkadas bu romu atmis dokunmatik calusmamis

denemekten zarar gelmez, nasıl atılacağını ben de bilmiyorum m778e.

- - - Eklendi - - -

http://www.joyplusgroup.com/web/userfiles/download/M778_R_2.3_Update_20110516_Standard.rar bu daha yenisiymiş.

Metalnemre777

Metalnemre777

Üye
    Konu Sahibi
abi arkadas denemis ayni cihaza dokunmatik calismamis olmazsa gaeantiye vercem orjinal rom olmazsa sorun cikar

Üst Alt