Öneri Tablet Oyun Oynarken Tablet Çok Isınıyor

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Tablet Oyun Oynarken Tablet Çok Isınıyor
tablet oyun oynarken tablet çok ısınıyor ki hatta konuyor işlemcinin olduğu yer korkuyorum da daha cihaz 4 günlük bir şey olsa garanti bakar mi 2 yıl garantisi var

samsung tab3 tabletım

DDorlion

DDorlion

Üye
Kardeşim Bendede Piranha Tablet Var Oda Çok Isınıyodu Elimde Tuttuğum Zaman Daha Çok Isındığını Fark Ettim Klavye Aldım Artık Okadar Çok Isınmıyo Sende Kılıf Kullanmıyosan Kapaklı Kılıf Şeklinde Birşey Alırsan Isınmayı Büyük Ölçüde Engelleyeceğine Eminim (Toptancıdan Al Alacaksan Dışarda 2 Katı Fiyat )

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
evet elde kullanıyorum tamam suan elımde 30 tl var en kisa zamanda bakarım

başka yorum alabilirim

DDorlion

DDorlion

Üye
12 TL Toptancı Deri Kılıf Satışlıydı Eskişehirde Senin Şehrini Bilemem :)

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
baya bir ucuz mus tableti aldık telefon cuya girdik jelatik çektirdik kilıf alacaktım 35 tl mı ne demişti geri bıraktık

DDorlion

DDorlion

Üye
baya bir ucuz mus tableti aldık telefon cuya girdik jelatik çektirdik kilıf alacaktım 35 tl mı ne demişti geri bıraktık
Bende Yaz Tatilinde Telefonculuk Yaptımda Aman Kardeşim Uzak Dur Mağazadan Toptana Geç Bak Orjinal Batarya 8 Lira Toptancıda Çin Malı 4 Lira Biz Çin Malını 4 e Alıp 15 e Satıyorduk Maximum Orjinalide 8 e 25 Şeklinde Satıyorduk Jelatinde Aynı Şekilde Toptancıda Çekiyodu Bizim Burası 3 - 5 TL Jelatin Atıyorum Mesela Bilmiyorum Tablet Jelatinlerini Alış 3 - 5 Satış 15 - 20 o an ki İnsafına Kalmış Satıcının ;)

• Beğen
Tepkiler: hikmet366