tablet kargosu nasıl yapılmalı?


merakli34

Üye
    Konu Sahibi
tabletimi şehir dışına koli leyip kargolamam gerekıyor. nasıl kargolarsam sağlam gıder. böyle birşeye denk geldım göndersem sağlam gıder mı?
 
Yönetici tarafından düzenlendi:
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Sert köpük yada patlayabilen naylon koruyucular ile çevresinden iki kat sararsan bir sorun olacağını sanmıyorum. Ama bunları nerden bulursun çöp kıyı köşelerine bakarak parça parça yada tüm halinde edinebilirsin.
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt