Satılık Nokia N770 İnternet tablet

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
Satılık Nokia N770 İnternet tablet
Nokia N770 internet tablet satılıktır. Ekranında ufak çizikler harici temizdir. Kasası yeni durumdadır.

Üründe wireless internet, bluetooth, mp3 oynatıcı ve video player vardır.

Üründe sorun yoktur, 2 saat şarz edilerek fullenmektedir ancak tam dolduğunda sinyal vermemektedir. Bu nedenle siz 2 saat şarj ediyorsunuz, kullanımına etkisi yok. Pili iyi dayanmaktadır. Sadece internete girerek 2 saat dayanmaktadır ( Max. 3 saat sıfır ürünlerde).

Linux işletim sistemi vardır, güncellenebilir, üzerinde os2006 bulunmaktadır.

Dikkat: Ürünü çok sık açıp kapadığınızda (üst üste 3-4 kere, pilini 2-3 kez çıkarıp takmadan açılmıyor. Pilinden kaynaklı bir sorundur. Pili kendiniz ileride temin edebilirsiniz. Ancak bundan başka problemi yoktur. Zaten de ürünü kapatmadan kullanmanız pil ömrünüzün uzamasını sağlamaktadır. Bilen bilir nokialarda en çok şarj aç-kapalarda gider.)

Yanında kalemi, kutusu, şarj-data kablo, hafıza kartı gönderilecektir. İadesi yoktur ! Ürün sorunsuz çalışıyor çünkü, lütfen buna göre düşününüz !

Fiyatta kesinlikle pazarlık payı yoktur.

Banka havale ile 160 TL
Paypal ile 170 YL dir.

Ürün ile ilgili detay isteyenler pm atabilirler. Gönderim PTT dışı kargolarla yapılmayacaktır.

kadirtan

Üye
kardes cıhaz nokıa tel ozellıklerını tasıyor dımı baktım ama pek bı ozellık bulamadım tel ozellıklerı var dımı:Dbende ankaradayım kardes nerden sen bı goruselım telefon ıcın

--------------- Ekleme ---------------

kardes

--------------- Ekleme ---------------

bı goruselım nerden oldugunu yazda elden alırım

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
hocam bu linux işletim sistemi taşıyan bir internet tablettir. TELEFON özelliği YOKTUR.

kadirtan

Üye
tmm bılader o zman ıyı satıslar kolay gelsın

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
ilan günceldir

memolim83

memolim83

Üye
facebook görüntülüyebiliyor mu veya internet sayfalarından film izleye biliyormuyuz acaba biraz açıklama yapsanız daha kolay olur

donjoan15

Üye
ben yeniyim pm atamiom .satmamişsan makinatı hala beni ekle [email protected] ve mail at konuyla ilgili koluşalım ben talibim çünkü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt