Tablet Açılmıyor :(

• 5 Ağustos 2014
  • 955 Okunma
  • 8 Cevap

1. Merhaba Arkadaşlar Benim Turkcell Maxi IQ Tabletim Var Rom Manager Programından Tabletime CWM Yükledim ve Tableti Yeniden Başlatmamı İstedi Başlattım Ancak Tableti Şifrelemiştim Onun icin Andoid Ekranı Geliyor Ancak Şifreyi Yazma Ekranı Gelmiyor Android Ekranında Kalıyor Ne Yapmam Lazım
    NOT : Tablet CWM'ye Girmiyor...[DOUBLEPOST=1407263708,1407258082][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar Recovery Girmeyi Başardım Wipe İşlemlerini Yaptım Ancak Nafile Android Yazısında Kaldı Yine Şifrelenme Gitmedi :(

Yazan: GlasTes
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. orjinal romu yüklersen çözülür.
    Şifrelemeyle ilgisi yok olsaydı wipeye bakardı zaten ;)

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Orijinal ROM dosyası turkcell tarafından yayınlanmamış :( Bulabileceğim bir yer varmı ?

4. Turkcell Maxi IQ Stock CWM yedek
    eğer dosyanın içinde tar uzantılı dosyalar varsa odinle atmayı deneyebilirsin
    en azından denemiş olursun bence düzelir.[DOUBLEPOST=1407399854,1407399746][/DOUBLEPOST]tamam tamam cwm açılıyo okumadım
    Hafıza kartına at
    direk cwm ye gir
    Backup and restoreden seç
    Bekle
    %100 çözülür sorunun dosyada hata yoksa

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. İşte cwmyi yüklememiş orjinal recovery var ve cwm dosyasını kabul etmez diye biliyorum

6. cwm yüklenmemişse pffff :D
    Odinle dene başka bir yöntem bilmiyorum
    Bide bazılarında örneğin huaweilerde romu tamamen çıkarıp hafıza kartına atınca açık şekilde orj recoverye girer girmez romu yeniliyor ve açılıyor.
    Sen bence indir dene :oke:

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Dün yüklediğiniz Fujitsu romu yükleyip cihazı boot edin, daha sonrasında cwm'yi fastboot yöntemi ile yükleyin ( bilgisayar üzerinden ), en son aşamada ise cwmden turkcell backupı restore edin.

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Sizin verdiğiniz Program cwm yuklemiyor baska bir linki varmı?

Fujitsu Tablet ile gönderdi
  9. Programın içinde cwm imageleri var. O klasörlerden uygun olanı alıp fastboot yöntemi ile yükleyin.

Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/12/2018 - 19:26