Tablet Açılmıyor :(

Sponsorlu Bağlantılar

GlasTes

GlasTes

Üye
    Konu Sahibi
Tablet Açılmıyor :(
Merhaba Arkadaşlar Benim Turkcell Maxi IQ Tabletim Var Rom Manager Programından Tabletime CWM Yükledim ve Tableti Yeniden Başlatmamı İstedi Başlattım Ancak Tableti Şifrelemiştim Onun icin Andoid Ekranı Geliyor Ancak Şifreyi Yazma Ekranı Gelmiyor Android Ekranında Kalıyor Ne Yapmam Lazım
NOT : Tablet CWM'ye Girmiyor...Arkadaşlar Recovery Girmeyi Başardım Wipe İşlemlerini Yaptım Ancak Nafile Android Yazısında Kaldı Yine Şifrelenme Gitmedi :(

NextWorld

NextWorld

Üye
orjinal romu yüklersen çözülür.
Şifrelemeyle ilgisi yok olsaydı wipeye bakardı zaten ;)

GlasTes

GlasTes

Üye
    Konu Sahibi
orjinal romu yüklersen çözülür.
Şifrelemeyle ilgisi yok olsaydı wipeye bakardı zaten ;)
Orijinal ROM dosyası turkcell tarafından yayınlanmamış :( Bulabileceğim bir yer varmı ?

NextWorld

NextWorld

Üye

eğer dosyanın içinde tar uzantılı dosyalar varsa odinle atmayı deneyebilirsin
en azından denemiş olursun bence düzelir.tamam tamam cwm açılıyo okumadım
Hafıza kartına at
direk cwm ye gir
Backup and restoreden seç
Bekle
%100 çözülür sorunun dosyada hata yoksa

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper
GlasTes

GlasTes

Üye
    Konu Sahibi

eğer dosyanın içinde tar uzantılı dosyalar varsa odinle atmayı deneyebilirsin
en azından denemiş olursun bence düzelir.tamam tamam cwm açılıyo okumadım
Hafıza kartına at
direk cwm ye gir
Backup and restoreden seç
Bekle
%100 çözülür sorunun dosyada hata yoksa
İşte cwmyi yüklememiş orjinal recovery var ve cwm dosyasını kabul etmez diye biliyorum

NextWorld

NextWorld

Üye
cwm yüklenmemişse pffff :D
Odinle dene başka bir yöntem bilmiyorum
Bide bazılarında örneğin huaweilerde romu tamamen çıkarıp hafıza kartına atınca açık şekilde orj recoverye girer girmez romu yeniliyor ve açılıyor.
Sen bence indir dene :oke:

xpaede

xpaede

Üye
Merhaba Arkadaşlar Benim Turkcell Maxi IQ Tabletim Var Rom Manager Programından Tabletime CWM Yükledim ve Tableti Yeniden Başlatmamı İstedi Başlattım Ancak Tableti Şifrelemiştim Onun icin Andoid Ekranı Geliyor Ancak Şifreyi Yazma Ekranı Gelmiyor Android Ekranında Kalıyor Ne Yapmam Lazım
NOT : Tablet CWM'ye Girmiyor...Arkadaşlar Recovery Girmeyi Başardım Wipe İşlemlerini Yaptım Ancak Nafile Android Yazısında Kaldı Yine Şifrelenme Gitmedi :(

Dün yüklediğiniz Fujitsu romu yükleyip cihazı boot edin, daha sonrasında cwm'yi fastboot yöntemi ile yükleyin ( bilgisayar üzerinden ), en son aşamada ise cwmden turkcell backupı restore edin.

GlasTes

GlasTes

Üye
    Konu Sahibi
Dün yüklediğiniz Fujitsu romu yükleyip cihazı boot edin, daha sonrasında cwm'yi fastboot yöntemi ile yükleyin ( bilgisayar üzerinden ), en son aşamada ise cwmden turkcell backupı restore edin.
Sizin verdiğiniz Program cwm yuklemiyor baska bir linki varmı?

xpaede

xpaede

Üye
Programın içinde cwm imageleri var. O klasörlerden uygun olanı alıp fastboot yöntemi ile yükleyin.

arbuku2

Üye
bütün linkler ölmüş linkleri tekrar yenileyebilirmisiniz. Cwm yi nasıl yükleyeceğiz açıklama yaparsanız sevinirim. Saygılar.

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye