Tablet açılış yazısında kalıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Fantastik20

Fantastik20

Üye
    Konu Sahibi
Tablet açılış yazısında kalıyor
Arkadaşlar android tabletim açılışta kendi markasını yazdığı yerde kalıyor.
ama bazen açılıyo neden oluyor bu acaba

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Düzelmesi için fabrika ayarlarına dönmeniz gerekiyor veya yeniden yazılımı yüklememiz gerekiyor.

Fantastik20

Fantastik20

Üye
    Konu Sahibi
fabrika ayarlarina dönmeyi denedim olmadıpeki android 4.2.2 yüklenirmi
özellikler:
1.0 ghz
1gb ram

fnldstntn

Üye
Marka modeli nedir?

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Kardeş Acemi Sanırım :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hard Format At Düzelir Bazen Çöker Nandroid Değil Mi Tablet? Sen Hard Format At Düzelir Ama Yine Arada Çökerse Şaşma Dosyaların Yedekli Olsun

Fantastik20

Fantastik20

Üye
    Konu Sahibi
Hard Format At Düzelir Bazen Çöker Nandroid Değil Mi Tablet? Sen Hard Format At Düzelir Ama Yine Arada Çökerse Şaşma Dosyaların Yedekli Olsun
hard atmayi bi deneyeyim bakayim ne olacakben format attim ama hard değil yani sadece uygulamalar sildiydi sd cardıda silemi tiklayayim

Fantastik20

Fantastik20

Üye
    Konu Sahibi
ayarlardan atmicazmi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Fantastik20

Fantastik20

Üye
    Konu Sahibi
haci kaliyor ama dördüncü beşinci deneyişte acılıyor

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
haci kaliyor ama dördüncü beşinci deneyişte acılıyor
Ha O Zaman Googleye Hard Format Yaz Arat Tabletler İçin Androidlerde Biraz Değişik Nokiada Filan Olsa Tuşlara Basarak Yapıyorsunda Yada Forumda Varsa Bilmem Biraz Karişik Ama Bi İki Kere Yap Alışırsın Hard Format Atarsın Hemen

Fantastik20

Fantastik20

Üye
    Konu Sahibi
malesef kardeş googlede anlatılanlar benim tablete olmuyo

Fantastik20

Fantastik20

Üye
    Konu Sahibi
stormax tabletlerde tablet kapalı ikden şarza takılıp şarz oluyor simgesi geldiği anda kapama ve ses acma ile oluyomus bende böyle yaptım ama aynı sorun devam ediyor.

underysfff

underysfff

Üye
cihazınız brick olmuşsa cwm ile custom rom yükle bişey kalmaz mis gibi olur.her custom rom aynı değil biri olur biri olmaz dene hangisi olursa onu yüklersin indir at hafıza kartına 2-3 tane.[DOUBLEPOST=1400576554]zevk meselesi işin meraklısına kalmış.cihazın adını ve modelini yazıp android 4.4.2 ilaveli aratıyorsun daima en son sürüm yüklemeyi adet edinmişizdir.çünkü bi önceki sürümün hataları eksikleri giderildiği görülüyor[DOUBLEPOST=1400576927] yazılım yüklemeye yeni başlayanlara biraz karışık ve zahmetli gelen bir durum cwm ve cm11 kitkat 4.4.2 rom gibi ifadeler. custom romlar brick cihazlar için birebir acil müdahalede aspirin ve pansuman gibi geliyor. tabi uyumlu rom bulmanız şart.

Son düzenleme:
Fantastik20

Fantastik20

Üye
    Konu Sahibi
kardeş evde bilgisayar yok yakardeş stormax t703 uyumlu bi rom bulabilirmisin googlede çıkmıyoo