T50 t50 açılmıyor tepki vermiyor acill yardım!!!

Sponsorlu Bağlantılar

alperenkutuk

Üye
    Konu Sahibi
t50 açılmıyor tepki vermiyor acill yardım!!!
Merhaba arkadaşlar cihaz brick olmuştu bende intenetten bakıp düzeltmeye çalıştım suan cihaz hiçbir türlü tepki vermiyor sarj olmuyor pc de görünmüyor ekran açılmıyor yani hiç bir tepki vermiyor ses tuşu ile power tuşuna bastığımdada tepki vermedi nasıl düzeltebilirim bana yardım edin???

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Merhaba arkadaşlar cihaz brick olmuştu bende intenetten bakıp düzeltmeye çalıştım suan cihaz hiçbir türlü tepki vermiyor sarj olmuyor pc de görünmüyor ekran açılmıyor yani hiç bir tepki vermiyor ses tuşu ile power tuşuna bastığımdada tepki vermedi nasıl düzeltebilirim bana yardım edin???

Cihazı hard brick yapmış olabilirsiniz. Ses kısma ses açma ve power tuşuna basılı tutarak PC'ye bağlayın. 1 dakika falan öyle tutun. Aygıt yöneticisini de açın. Bakalım cihazı görecekmi pc

Alıntı ile cevaplayın.

alperenkutuk

Üye
    Konu Sahibi
Cihazı hard brick yapmış olabilirsiniz. Ses kısma ses açma ve power tuşuna basılı tutarak PC'ye bağlayın. 1 dakika falan öyle tutun. Aygıt yöneticisini de açın. Bakalım cihazı görecekmi pc

Alıntı ile cevaplayın.
Dediğinizi yaptım taktığım anda diğer aygıtlar kısmında QHSUSB_BULK diye bi aygıt görünüyor

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Dediğinizi yaptım taktığım anda diğer aygıtlar kısmında QHSUSB_BULK diye bi aygıt görünüyor

Cihaz brick olmuş. Düzeltebilirsin ama bir sayfa atacağım sana Ordan yapmaya çalış Türkiye çevir Sayfayı öyle yap.

Alıntı ile cevaplayın.

alperenkutuk

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz brick olmuş. Düzeltebilirsin ama bir sayfa atacağım sana Ordan yapmaya çalış Türkiye çevir Sayfayı öyle yap.

Alıntı ile cevaplayın.
girdim ama zte yi bulamadım o sayfada hocam

silivriserdar

silivriserdar

Üye
girdim ama zte yi bulamadım o sayfada hocam

Kardeşim cihaz brick olmuş senin unbirick yapman gerek. Cihaz Qualcom olduğu için ilk önce konuda da anlattığı gibi Qualcom driver yükleyip aygıt yöneticisinde cihaz Qualcom olarak göstermen gerek.

Sonra studio tool programı ile original yazılımını o şekilde yüklemen gerek. Biraz bilgi ve beceri lazım. Konuda ayrıca ZTE yazıyor. Snapdragon işlemcili cihazların nasıl unbirick yapıldığını anlatıyor konu

Bide bu konuya bak.
T50 - Kesin Çözüm Turkcell T50 Brick Telefonu Kurtarma Güncel(twrp sideload)

Alıntı ile cevaplayın.

Son düzenleme:
Jan

Jan

Üye
Eğer başarısız olursan ve telefonu kırmaya niyetlenirsen bana versen daha iyi edersin

Üst Alt