T20 için turkcell in son güncelleme rom

Sponsorlu Bağlantılar

eiup

eiup

Üye
    Konu Sahibi
T20 için turkcell in son güncelleme rom
arkadaşlar başka rom lar denedim verim alamadım özellikle batarya az gidiyo türkcellin sitesinde en son güncellemede sadece Firmware dosyasını açıp updata..app dosyasını ve özelleştirme dosyasını açıp yine update..app dosyalarını sırasıyla hafıza kartına atıp yuklerseniz turkcell uygulamalardan kurtuluyorsunuz ve radyoda geliyor hersey sorunsuz dahili depo 147 mb oluyor ve cihaz uçuyor adeta site size önce ana paketi yukleyin sonra Firmware paketini sonra yine ana paketi ve son olarak özelleştirme paketini yükleyin diyor ama siz öyle yapmayın (sadece önce Firmware sonra özelleştirme paketini yükleyin ) ve turkcellden kurtulun unutmadan Firmware dosyasını açıp içindeki update..app dosyasını hafıza kartına atın hafıza kartınızda DLOAD diye bir dosya acıp içine atın sonra telefona takıp kurduktan sonra tekrar çıkarıp özelleştirme dosyasındaki update.. app dosyasını atmadan önce DLOAD daki eski dosyayı silin tekrar telefona takıp kurun bukadar çok kolay aslında .... ben biraz uzattım ama anlaşılsın diye ....kurulum işlemide bilmeyen arkadaslar için ayarlar.depolama.yazılım yükseltme..

hayro46

Üye
verdigin bilgi icin resekkürler

khaancm

Üye
Teşekkürler

teteni

Üye
Teşekkürler bir deneyelim.

- - - Eklendi - - -

Telefon 2.3.3 sürüm oldu.

frk uzn

frk uzn

Üye
dedıklerını yaptım telefon 2.3.6 verisoyundu 2.3.3 oldu ayrıca müzik çalar ve bildirim çubuğundaki kısayollar yok + sı ise boş ta 80 mb ram var kasmalar braz gectı gıbı

--------------------------------
tmm onceki romdan müzik çaları çıkardım yükledim şuan bi sorunu var bildirim ekranında kısayollar gitti oda problem değil

oqano

oqano

Üye
bu rom'a link2sd yüklenmiyor mu ?

Üst Alt