T20 Hakkında Herşey. Root / Rom / Programlar / Düzgün Anlatım !

Sponsorlu Bağlantılar

abitt

Üye
Ben rom da dediklerinin hepsini uyguluyorum ama telefon kapanıyor hemen geri açılıyor yapmıyor yanı neden bütün adımları uyguladım

hkenanbolat

Üye

BUDA BENDEN OLSUN

aLyy_

Üye
Telefona sadece ROM işlemini uyguladıktan sonra android marketi kullanamaya devam edebiliyormuyuz ?
Ben sadece gereksiz turkcell uygulamalarından kurtulmak istiyorum telefonun sürekli yer az yer az demesi beni rahatsız ediyor. ROM işlemiyle bundan kurtulmam anladıgım kadarıyla mümkün. Ama ROM dan sonra telefonu şuanda oldugu gibi (Turkcell uygulamaları hariç) şekilde kullanmam mümkünmü. Emeğinize sağlık.

aLyy_

Üye
Telefona sadece ROM işlemini uyguladıktan sonra android marketi kullanamaya devam edebiliyormuyuz ?
Ben sadece gereksiz turkcell uygulamalarından kurtulmak istiyorum telefonun sürekli yer az yer az demesi beni rahatsız ediyor. ROM işlemiyle bundan kurtulmam anladıgım kadarıyla mümkün. Ama ROM dan sonra telefonu şuanda oldugu gibi (Turkcell uygulamaları hariç) şekilde kullanmam mümkünmü. Emeğinize sağlık.

bilgi vericek olan yokmu?

aLyy_

Üye

Evet, kullanabilirsin.

teşekkürler üstad.

----------Eklendi @ 00:59:51 ---------- Yazıldı @ 00:56:02 ----------

buarada
. linki kırık

hekim81

Üye
Spain rom kurdum ama ustteki bildirimler kismindan wifi ve diger uygulamar gitti nasil duzeltebilirim

Pisipii

Üye
Arkadaşım çok iyi anlatmışsın o kadar aradım en doğrusunu burda buldum sanırım :D bende sadece rom yapmak istiyorum en azından garantim bitene kadar ama rom ve internete bağlanma için verdiğin linkler kırılmış onları yenileyebilir misin ?

gokhan_1903

Üye
kardeş benim bi sorum olacak ben uygulamaları silerken yanlışlıkla bildirim çubuğu uygulamasınıda sildim tekrar yükleme yapmak istediğimde ise hata veriyo yükleme başlamıyor kısaca iki tane işletim sistemi dosyasını silfdimm biri bildirim çubuğu diğerini bilmiyorum bir türlü halledemedim bunun bir çözümü varmı yardımcı olabilirmisin

caglars1996

Üye
root türkcell rom da atılmıyor demişsin kardeşim de atılıyor kkendimede attım kuzenimede attım merakın varsa mesaj at atılıyor yani bilgin olsun

muxi64

muxi64

Üye
bilgi verseydin bilgileri olacakti sanirim !

canersonmez94

canersonmez94

Üye
SOnunda başardım ve Turkey Turkcell T20 Romuna Root Yaptım!!! ama kendim yaptım bu yazıya bakmadan önce yanlış anlamayın

the_jolly

the_jolly

Üye
Arkadaşlar öncelikle herkeze selamlar 2 ricam var sizlerden bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olsun. 1-Turkcell Turkey romu nereden bulacağım internetde bakmadığım yer kalmadı huawei nin siteside dahil. 2-Aslında bana lazım olan Turkcell romda olan havadurumu saat widget çok az enerji harcayan sade bir widget farz edelim Turkcell romu sizlerin yardımı ile buldum roomun içinden o widgeti nasıl alabilirim çünki bana lazım olan o gereksiz Turkcell uygulamalarından kurtulmuşken tekrar esiri olmak istemiyorum.

Üst Alt