symbian'ı bırakıyorum öneri

• 13 Ekim 2012
  • 1851 Okunma
  • 55 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. başlıktada yazdıgım gibi nokia 701 in üzerine 400 tl daha katıp yeni telefon almayı düşünüyorum
    aklımdaki telefonlar
    htc sensetion xl(böylemi yazılıyordu :) )
    sg2 (ikinci el olur heralde)
    iphone 4(bu biraz pahalı)
    nokia n9 (şeklini seviyorum)
    sg3 mini(haberlerde evdekiler gördü hayran kaldılar :D )
    wp düşünmüyorum 8yıldır telefon kullanıyorum hep nokia kullandım yeter artık

Yazan: caglar b
  2. bize de dua et androide geçelim :) benim tercihim s2

3. Kalitesine güvenip sana önerebileceğim cihazlar sırasıyla...1.Nokia lumia(800,820,900,920)ve İphone (3g,4,4s ve iph.5)

4. Sgsii

5. iphone4= 1600 :tl: civarinda pahali olur.
    htc sensetion xl = kullanma firsatim oldu ama sense arayuzu hic hosuma gitmedi. bu yuzden zaten s3 aldim. bikac sebebim daha vardi.
    galaxy s2= 1200 civarinda. dedigin gibi buyuk ihtimalle ikinci el olur.ama çok guzel telefon kardesime aldiracam. kuzenimde kullandim hosuma gitti.
    nokia n9 = gorunuse çok takilma derim. sonra pisman olursun.
    galaxy s3 mini = tahmini turkiye fiyati 1000 :tl: civari olacak. almani oneririm.

6. ya aslında nokiadan memmunum ama rahat batıyo :D .şaka bi yana 701 çok iyi bir cihaz ama ben oyun ve kamera istiyorum oda nokiada yok maalesef

- - - Eklendi - - -

s3mini 1000tl olursa almam , çünkü herkes alır 5800 gibi olur :D

7. zaten samsung'un satiş stratejisi. icinde s3 geciyor diye alacaklar olacak.

8. Oyun neyse tamam da,kamera da nokia nın üstüne yok kardeşim.

9. Bence lumia 920 :emoamca:

10. eğer azıcık uğraşıp android kurarım takılmadan oyun oynaeım dersen n9 al. Meego zaten çok manyak bir multitaskinge ve kullanışa sahip. Ben n9 derim.

11. bana isim degil işlev lazım o yüzden her markadan bu seviye cihaz tavsiyesi verirseniz 15 gün içinde kararımı verip yeni telefonumu alıcagım allah izin verirse

- - - Eklendi - - -

:ehe: yeter nokia demeyin 8 yıl

12. s3 mini yerine s2 yi siddetle oneriyorum

13. bende onu düşündüm, zaten mühendislik okuyorum asembler görüyorum (tamam gördügüm dersin adını yazamıyorum :D ) belki bende birşeyler yazarım dedim hani

- - - Eklendi - - -

onunda gpu eski degil mi?

14. benim nokia dan sonra aklımda hep sony xperia neo veya U

15. meego senin için çok iyi olur ozaman androidle uğraşacağına meegoüle uğraşırsın. N9 adreno 205 ile mali400 de açılan uygulamaların hepsiniçok ama çok rahat bir şekilde çalıştırıyor. Çok iyi bir cihaz. Eğer note2 gibi özellik eklenebilse onu alırdım ama :D

16. modeli var

17. s2ni gpusu da yeni.

18. Ben de c7den sonra galaxy ace 2ye geçmeye çalışıyorum ama hala kararsızım.

19. adreno 205 biraz sıkıntılı duruyor , brick diye bi durum vardı flash atınca düzeliyor mu yoksa deadmı oluyor

20. ya n9 ya s2 al diğerlerini ele gitsin.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/12/2018 - 05:15