symbian'ı bırakıyorum öneri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
caglar b

caglar b

Üye
    Konu Sahibi
symbian'ı bırakıyorum öneri
başlıktada yazdıgım gibi nokia 701 in üzerine 400 tl daha katıp yeni telefon almayı düşünüyorum
aklımdaki telefonlar
htc sensetion xl(böylemi yazılıyordu :) )
sg2 (ikinci el olur heralde)
iphone 4(bu biraz pahalı)
nokia n9 (şeklini seviyorum)
sg3 mini(haberlerde evdekiler gördü hayran kaldılar :D )
wp düşünmüyorum 8yıldır telefon kullanıyorum hep nokia kullandım yeter artık

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
bize de dua et androide geçelim :) benim tercihim s2

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Kalitesine güvenip sana önerebileceğim cihazlar sırasıyla...1.Nokia lumia(800,820,900,920)ve İphone (3g,4,4s ve iph.5)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Sgsii

badmus

badmus

Üye
iphone4= 1600 :tl: civarinda pahali olur.
htc sensetion xl = kullanma firsatim oldu ama sense arayuzu hic hosuma gitmedi. bu yuzden zaten s3 aldim. bikac sebebim daha vardi.
galaxy s2= 1200 civarinda. dedigin gibi buyuk ihtimalle ikinci el olur.ama çok guzel telefon kardesime aldiracam. kuzenimde kullandim hosuma gitti.
nokia n9 = gorunuse çok takilma derim. sonra pisman olursun.
galaxy s3 mini = tahmini turkiye fiyati 1000 :tl: civari olacak. almani oneririm.

caglar b

caglar b

Üye
    Konu Sahibi
bize de dua et androide geçelim :) benim tercihim s2

ya aslında nokiadan memmunum ama rahat batıyo :D .şaka bi yana 701 çok iyi bir cihaz ama ben oyun ve kamera istiyorum oda nokiada yok maalesef

- - - Eklendi - - -

iphone4= 1600 :tl: civarinda pahali olur.
htc sensetion xl = kullanma firsatim oldu ama sense arayuzu hic hosuma gitmedi. bu yuzden zaten s3 aldim. bikac sebebim daha vardi.
galaxy s2= 1200 civarinda. dedigin gibi buyuk ihtimalle ikinci el olur.ama çok guzel telefon kardesime aldiracam. kuzenimde kullandim hosuma gitti.
nokia n9 = gorunuse çok takilma derim. sonra pisman olursun.
galaxy s3 mini = tahmini turkiye fiyati 1000 :tl: civari olacak. almani oneririm.

s3mini 1000tl olursa almam , çünkü herkes alır 5800 gibi olur :D

badmus

badmus

Üye
ya aslında nokiadan memmunum ama rahat batıyo :D .şaka bi yana 701 çok iyi bir cihaz ama ben oyun ve kamera istiyorum oda nokiada yok maalesef

- - - Eklendi - - -

s3mini 1000tl olursa almam , çünkü herkes alır 5800 gibi olur :D

zaten samsung'un satiş stratejisi. icinde s3 geciyor diye alacaklar olacak.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Oyun neyse tamam da,kamera da nokia nın üstüne yok kardeşim.

alaStar

alaStar

Üye
Bence lumia 920 :emoamca:

aleranol

aleranol

Üye
eğer azıcık uğraşıp android kurarım takılmadan oyun oynaeım dersen n9 al. Meego zaten çok manyak bir multitaskinge ve kullanışa sahip. Ben n9 derim.

badmus

badmus

Üye
s3 mini yerine s2 yi siddetle oneriyorum

caglar b

caglar b

Üye
    Konu Sahibi
eğer azıcık uğraşıp android kurarım takılmadan oyun oynaeım dersen n9 al. Meego zaten çok manyak bir multitaskinge ve kullanışa sahip. Ben n9 derim.

bende onu düşündüm, zaten mühendislik okuyorum asembler görüyorum (tamam gördügüm dersin adını yazamıyorum :D ) belki bende birşeyler yazarım dedim hani

- - - Eklendi - - -

s3 mini yerine s2 yi siddetle oneriyorum

onunda gpu eski degil mi?

asigsasi

asigsasi

Üye
benim nokia dan sonra aklımda hep sony xperia neo veya U

aleranol

aleranol

Üye
meego senin için çok iyi olur ozaman androidle uğraşacağına meegoüle uğraşırsın. N9 adreno 205 ile mali400 de açılan uygulamaların hepsiniçok ama çok rahat bir şekilde çalıştırıyor. Çok iyi bir cihaz. Eğer note2 gibi özellik eklenebilse onu alırdım ama :D

asigsasi

asigsasi

Üye
modeli var

aleranol

aleranol

Üye
s2ni gpusu da yeni.

msy2017

msy2017

Üye
Ben de c7den sonra galaxy ace 2ye geçmeye çalışıyorum ama hala kararsızım.

caglar b

caglar b

Üye
    Konu Sahibi
meego senin için çok iyi olur ozaman androidle uğraşacağına meegoüle uğraşırsın. N9 adreno 205 ile mali400 de açılan uygulamaların hepsiniçok ama çok rahat bir şekilde çalıştırıyor. Çok iyi bir cihaz. Eğer note2 gibi özellik eklenebilse onu alırdım ama :D

adreno 205 biraz sıkıntılı duruyor , brick diye bi durum vardı flash atınca düzeliyor mu yoksa deadmı oluyor

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
ya n9 ya s2 al diğerlerini ele gitsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt