[SymbianHacker] RESET - Symbian^3 Model Telefonlara Format Atma ve Hard Format Sonrası

Sponsorlu Bağlantılar

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
:rica:

Estağfurullah

Üye
:tşk:

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
:rica:

cevahir042

cevahir042

Üye
bey kardesim nokia e 6-00 halen yok ben buna hart format atmak için shift+bosluk+silme+açma kapama ya bunlara basili tutuyorum tel açilir gibi tek titresim uyarisi veriyor 5 saniye kadar sonra 3 sefer pes pese titresim uyarisi daha veriyor bu halde uzun bir süre tuslari basili tutuyorum ama tik yok tel açilmiyor ne yapacagiz musaid zamana çikamadinmi e 6 için daha ne kadar bekleyecegiz ttesekkürler.

asigsasi

asigsasi

Üye
bey kardesim nokia e 6-00 halen yok ben buna hart format atmak için shift+bosluk+silme+açma kapama ya bunlara basili tutuyorum tel açilir gibi tek titresim uyarisi veriyor 5 saniye kadar sonra 3 sefer pes pese titresim uyarisi daha veriyor bu halde uzun bir süre tuslari basili tutuyorum ama tik yok tel açilmiyor ne yapacagiz musaid zamana çikamadinmi e 6 için daha ne kadar bekleyecegiz ttesekkürler.

sende soft format at
*#7370# yi tuşla

anyil0707

Üye
kardşlerm ben 603 kulanıcısıym bitürlü soft format atamadm dedgn gbi *7370# yaptm ama istek tamamlanamadı diyo yardm edrmisiniz?

uaykutgs

Üye
Yaw nen C7ye soft attım video ve foto düzenleyicileri gitti yardımcı olabilir misin senin verdiğini indrdim desteklemiyor

bilge_adam

bilge_adam

Üye
selam arkadaşlar. Hackli olan bir telefonu garantiye göndermek için hangi formatı atmamız lazım ki anlaşılmasın

asigsasi

asigsasi

Üye
farketmez sonuçta c hafıza sıfırlanıyor hangi sini atarsan at yine de kesin çözüm olacaksa hard at

osmanosman...

osmanosman...

Üye
telefonum c6 01 hackli programların çoğu açılmıyor telefonuma hard format atsam hack kalkar mi programlar düzelir mi çok acil lütfen yardım edin

asigsasi

asigsasi

Üye
telefona hard format attıktan sonra bi de flash atarsın hack gider

osmanosman...

osmanosman...

Üye
verdigin program linki rar telefon açmıyo kardes

- - - Eklendi - - -

verdigin program linki rar telefon açmıyo kardes

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede