Haber Symbian'a Veda :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
spletss

spletss

Üye
    Konu Sahibi
Symbian'a Veda :(
Nokia 603'üm var. USB şarj girişi bozuldu anakart üzerinden yolları kalkmış Komple anakartın değişmesi gerekiyor.Ona para verene kadar Yeni bir telefon alırım daha iyi. General Mobile Discovery alıcam. İlgimi çekti . Bazı ufak kusurları var ama güncelleme ile çözeceğiz diyor Muzaffer Gölcü.
Bu forumda symbian hakkında bir çok şey öğrendim. Symbian bölümü bir aile gibi sanki herkes birbirine yardım ediyor. Sağolsun site yöneticiside bayağı ilgileniyor. Telefon bozulmasa bırakmaya niyetim yoktu . Pek çok oyun , uygulama olmayabilir ama symbian kullanımı çok basit. Aradığın herşeyi bulabiliyosun avucunun içi gibi biliyosun. Bu forumda bir çok şey indirdim kullandım paylaşım yapıp yardımcı olan bütün herkese teşekkür ediyorum. Nokia keşke symbian'a elveda demeseydi. Telefonu akıllı batarya ile şarj edebiliyorum ama usb girişi kullanamıyorum. Usb giriş bozulmasa telefona flash atıp kullanmaya devam edicektim işletim sistemi hoşuma gidiyor kim ne derse desin.Elveda Symbian , Elveda Nokia.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: .caner. ve İbrahimEsşiz44

leonidas42

leonidas42

Üye
Dostum Hangi Ustaya Gösterdiniz Acaba Anakart Üzerindeki Yolların Gittikleri Bir Devre Var...O Devreden Yol Çekilebilir...20-25 Liraya Mal Olur En Fazla...

• Beğen
Tepkiler: Mr.Sun ve mısto61
sata3

sata3

Üye
Dostum Hangi Ustaya Gösterdiniz Acaba Anakart Üzerindeki Yolların Gittikleri Bir Devre Var...O Devreden Yol Çekilebilir...20-25 Liraya Mal Olur En Fazla...
Symbiana Devam Edilmesi İçin Elinden Geleni Yapıyorsun Tebrikler...

leonidas42

leonidas42

Üye
Symbiana Devam Edilmesi İçin Elinden Geleni Yapıyorsun Tebrikler...
Teşekkür Ederim Ustacım... Tabiiki Symbian Başka Bir İşletim Sistemi. Yani Hiçbirşeyle Karıştırmamak Lazım Mesela Ben Telefoncu Olmama Rağmen Şuanda Galaxy SIII Kullanıyorum(Tamamen Bazı Program İhtiyaçlarından Dolayı) Ama Nokia C6-00'dan Vazgeçemedim. Ne Bileyim Nokia'nın Telefonları Bi Başka Yahu :D....

• Beğen
Tepkiler: Mr.Sun ve mısto61
sata3

sata3

Üye
Teşekkür Ederim Ustacım... Tabiiki Symbian Başka Bir İşletim Sistemi. Yani Hiçbirşeyle Karıştırmamak Lazım Mesela Ben Telefoncu Olmama Rağmen Şuanda Galaxy SIII Kullanıyorum(Tamamen Bazı Program İhtiyaçlarından Dolayı) Ama Nokia C6-00'dan Vazgeçemedim. Ne Bileyim Nokia'nın Telefonları Bi Başka Yahu :D....
Bencede Adı Üstünde NOKIA Bir Ayrı Dediğin Gibi

• Beğen
Tepkiler: spletss ve leonidas42
hmzgl

hmzgl

Üye
Symbian çoktan bize elveda demiş biz elveda desek ne olacak? Sermaye düzeni! En iyi gelir nereden gelir veya gelebilir onlar orada symbian sistemi android vb. gibi çabuk eskiyip tükenmiyor tabiki yeni çabuk üretim ve pazar ağını hareketlendiremediği için ayak uyduramadı ve piyasadan çekildi yada çekilmek zorunda bırakıldı. Ben hala inatlaşmaya devam ediyorum. illede symbian bakalım nereye kadar.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS., .caner., Mr.Sun ve 3 diğerleri
leonidas42

leonidas42

Üye
Symbian çoktan bize elveda demiş biz elveda desek ne olacak? Sermaye düzeni! En iyi gelir nereden gelir veya gelebilir onlar orada symbian sistemi android vb. gibi çabuk eskiyip tükenmiyor tabiki yeni çabuk üretim ve pazar ağını hareketlendiremediği için ayak uyduramadı ve piyasadan çekildi yada çekilmek zorunda bırakıldı. Ben hala inatlaşmaya devam ediyorum. illede symbian bakalım nereye kadar.

Helal Olsun Ustam Devam İnşaallah Gittiği Yere Kadar...

• Beğen
Tepkiler: Mr.Sun, hmzgl ve mısto61
spletss

spletss

Üye
    Konu Sahibi
Bende elektronik üzerine okuyorum açtım baktım. 5 bakır pedden oluşuyor. 4'ü kopmuş. 5-6 yere gösterdim değmez dediler.

leonidas42

leonidas42

Üye
Kardeş Tamamda O O Bakırların Gittii Biryer Yokmu Nasıl Elektronikçisin Yavvv:naughty: Maket Bıçağıyla Hafif Hafif Kazı Boardın Üzerindeki Yeşil Maddeyi Sarı Bakır Ortaya Çıkınca Bas Lehimi:D

spletss

spletss

Üye
    Konu Sahibi
Ledli basit bir devre değil. Saç telim kadar 30-40 tane yol var. Anladın ? :D

erdgnblt

erdgnblt

Üye
Calla gmd yerine Windows phone lu bir cihaz öneririm, tabi sadece öneri yanlış anlamazsan

leonidas42

leonidas42

Üye
Ledli basit bir devre değil. Saç telim kadar 30-40 tane yol var. Anladın ? :D

Ha Pardon Sen Elektronikçiydin Demi Kusura Bakma Ben Seni Kendimle Karıştırdım Bilmeyene Zor Tabi Basit Bir Devrenin Yanında Çok Küçük Kalır Ben Günde En Az Bir Defa Kazıyorum O Saç Tellerini Memlekette Sokete Yüklenen Çoooooook :D

Abstract_Loco

Üye
yanlış anlamayın ama symbiandan sonrası beni aşıyor, herşeyi cep telefonundan halledebilecek olmak ayrı halletmeye zorlanmak ayrı. Symbian iyidir tektir. Fazla anlamasamda ben bırakmıyorum, kıdemli rütbe alacağım buradan :D

spletss

spletss

Üye
    Konu Sahibi
Ha Pardon Sen Elektronikçiydin Demi Kusura Bakma Ben Seni Kendimle Karıştırdım Bilmeyene Zor Tabi Basit Bir Devrenin Yanında Çok Küçük Kalır Ben Günde En Az Bir Defa Kazıyorum O Saç Tellerini Memlekette Sokete Yüklenen Çoooooook :D
Bak arkadaşım kızdırma lütfen beni kahvaltı yapıp açıyorum içini bozulursada bozulsun tamammı mı ?:D

İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
vallabenim 603 kadfayı yemeye başladı konuşurken ses falan gelmiyodu donuyodu format fayda etmiyodu baktım android güzel bişeye benziyo oyun uygulama falan androide geçtim geçmez olaydım anasını satim günde 3 defa şarja koyuyorum symbianda 3 gün gidiyodu şarj daha birçok kötü yanı var ellerim kırılsaydıda androide geçmeseydim

• Beğen
Tepkiler: mısto61
spletss

spletss

Üye
    Konu Sahibi
vallabenim 603 kadfayı yemeye başladı konuşurken ses falan gelmiyodu donuyodu format fayda etmiyodu baktım android güzel bişeye benziyo oyun uygulama falan androide geçtim geçmez olaydım anasını satim günde 3 defa şarja koyuyorum symbianda 3 gün gidiyodu şarj daha birçok kötü yanı var ellerim kırılsaydıda androide geçmeseydim
Symbian candır. Uygulama , oyun filan az olabilir ama çok kullanışlı.

• Beğen
Tepkiler: İbrahimEsşiz44 ve mısto61
tufless

tufless

Üye
Arkadaşlar bu nokia desteği kesti ya şimdi. Size bir sorum olucak. telefonum wifi bağlı whatsapp kullanabiliyorum. ama kendi tarayıcısından falan internete girmiyor. Operadan falan giriyor. Bende bir sorun mu var acaba ? Yoksa bunda nokia nın bir parmağı olabilir mi ?

leonidas42

leonidas42

Üye
Arkadaşlar bu nokia desteği kesti ya şimdi. Size bir sorum olucak. telefonum wifi bağlı whatsapp kullanabiliyorum. ama kendi tarayıcısından falan internete girmiyor. Operadan falan giriyor. Bende bir sorun mu var acaba ? Yoksa bunda nokia nın bir parmağı olabilir mi ?
Sorun Sende :D

İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
Symbian candır. Uygulama , oyun filan az olabilir ama çok kullanışlı.
aynen
interneti aç ayarlara gir bağlantı ayarlarından her zaman sora tıkla öyleydi herhalde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt