hack-hard format sonrası:fotoğraf ve video düzenleyici- ovi yükleme-flaş ve dead flaş işlemleri.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
    Konu Sahibi
hack-hard format sonrası:fotoğraf ve video düzenleyici- ovi yükleme-flaş ve dead flaş işlemleri.
ARKADAŞLAR ELİMDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞACAĞIM...
Öncelikle herkeze hack yapmayı tavsiye ederim. telefonu daha özgür bi şekilde kullanabiliyoruz. telefona garantiye bi zararı olmuyor. daha sonra ki güncellemeler de normal bi şekilde yüklenebiliyor.
hack yapmak için forumda konu mevcut fakat arkadaşlar sürekli buraya yazıyorlar...
buyrun link aşağıda.

http://www.maxicep.com/symbian-3-sistem-modifikasyon/norton-symbian-hack-nokia-belle-fp1-nokia-808-700-603-ve-701-guncelleme-videolu-629794.html
@DustoJnik arkadaştan alıntıdır. aynı işlemleri yaptım bi sorun olmadı.bi sorun çıkarsa elimden geldiğince yardımcı olurum.
Gelelim hard format sonrası ovi ve fotoğraf düzenleyiciye.
sizlere tavsiyem hard format sonrası flaş atmanız. bilmiyorsanızda burdan yine yardımcı olurum.
ama ben yine dosyaları paylaşıyorum.

fotoğraf ve video düzenleyici
ovi yükleme
https://rapidshare.com/files/3915676110/ovi.rar
1-CWRT Core 1.00(11124) (telefon hafızasına yükleyin sormazsa zaten telefon hafızasına yüklenecektir.)
2-storeinstaller_tb92_QTbundle_prd_PROD_3.22.053 (yükleyin ve oviyi açıyın güncelleyin bu kadar :) )

flaş işlemleri üstte sabit olarak mevcut ben yine de paylaşayım..
ilk olarak
C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-596 (sizin rm kodunuza göre sonunu değiştiriyoruz ve buraya navifirmden indirdiğiniz dosyaları atıyorsunuz.
1-ovi suite ve phoenix kuruyoruz.
2-telefonu ovi suite modunda pcye bağlayıp sürücülerin yüklenmesini bekliyoruz. oviyi açıp telefona ek yazılım yüklemesini bekliyoruz.
(bu son dediğim herkesde çıkmaya bilir)
3-daha sonra telefonu pcye bağlıyoruz ve connections bölümünde bağlı usbyi seçiyoruz.
4-
phoenix açıp file bölümünden scan pruduct diyoruz.
5-flashing-firmware update diyoruz.
6-product code yazan kısmın sonundaki üç noktaya basıp seçip ok diyoruz.
7-daha sonra optionsa tıklayıp kırmızı renkte olan sonu.emmc yazan dosyayı seçip delete daha sonra ok diyoruz.
8-refurbish butonuna basıp flaş işleminin bitmesini bekliyoruz. en son hata verirse bataryayı çıkartın takın açılmazsa alttaki işlemlere geçin :)
Olurda telefon dead olursa aşağıdaki işlemleri yapıyorsunuz.
üstteki kısımlar aynı olan bölümleri yazmıyorum.

3-usbyi çekin ve bataryayı çıkarın. phoenix kapatın telefonu bağlayıp phoenix açın. usb girişini değişin.
4-
phoenix açıp file bölümünden open pruduct diyoruz. ve uygun rm-kodunu göre seçiyoruz.
5-flashing-firmware update diyoruz.
6-product code yazan kısmın sonundaki üç noktaya basıp seçip ok diyoruz.
7-daha sonra optionsa tıklayıp kırmızı renkte olan sonu.emmc yazan dosyayı seçip delete daha sonra ok diyoruz.
8-dead phone usb flashing bölümünü işaretliyoruz.
9-refurbish butonuna basıp flaş işlemini başalatıyoruz. tabi hata vericek
10- hatadan sonra usb'yi çıkartıyorsunuz
11-bataryayı çıkartıyorsunuz.
12-usbyi takıyorsunuz.
13- bataryayı takıp açma kapama tuşuna bi kere basıp tamam diyoruz ve flaş işlemi başlıyor.
en son hata verebilir tekrar bataryayı çıkartıp takın açılmazsa aynı işlemleri tekrarlayın.
konuların hepsi forumda mevcut ama sürekli sorulduğu için böyle bi gereksinim duydum. şayet istenmezse kapatılabilir. iyi forumlar.

larten123

larten123

Üye
sağol

ANIL

ANIL

Admin
hepsinin bir konuda olması güzel olmuş eline sağlık.

versino2

versino2

Üye
yükledim oldu sağolasın istediğin zaman kapatabiliyorum güzel bişey

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
:tşk:

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
    Konu Sahibi
bende herkese rica ederim :)

farukbekl

farukbekl

Üye
teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt