Symbian yine hacklendi! (Belle, Anna, S^3, S60v5, S60v3)

Sponsorlu Bağlantılar

Turkuaz0

Turkuaz0

Üye
nokia n8 orjinal anna denenmiştir olumlu

• Beğen
Tepkiler: Sensation

drift63

Üye
olmadı arkadaşım 2saat uğraştım RomPatcherPlus_3.1.sisx sertifika hatası diyor

tur_han

Üye
çok teşekürler süper oldu. c7

• Beğen

witamin.C

Üye
Nokia N8 Symbian^3 - 025.007 sürümünde sorunsuz çalıştı. Sertifika hatası veren program yüklendi. teşekkürler..

• Beğen
teknopat

teknopat

Üye
karantinaya geliyorum restore diyorumm restore failed:file already exists diye hata geliyor.Ayrıca rom pacher kurarkende sertifika hatası veriyorben c7 anna kullanıyorum.Telefonu bu şekilde hack ledikten sonra her istediğimizi kurabiliyormuyuz yoksa sadece 1kerelikmi

k2ral

Üye
karantinaya geliyorum restore diyorumm restore failed:file already exists diye hata geliyor.Ayrıca rom pacher kurarkende sertifika hatası veriyorben c7 anna kullanıyorum.Telefonu bu şekilde hack ledikten sonra her istediğimizi kurabiliyormuyuz yoksa sadece 1kerelikmi

gidin biraz araştırma yapın her şeyi sensation ustadan beklemeyin normalde yöntem tıkandı seni hard format atmaktan kurtarıyorum.

yazının altında hacking arcive oradan indir nortonu kur üç dosya çıkacak restore all yani hepsini restore yap rom patcherı kur işte bu kadar....

ilk olarak çıkardığı yöntem updatedswicertstore.dat isimli dosya restore ediliyordu nokianın da böyle bir yaması var onunla çakışıp üzerine yazamama hatası veriyordu rom patcher plus ile yapılıyordu bazı telefonlarda bu hata olunca oda yöntemi rom patcher lite versiyona çevirdi restore de o üç dosya patcher.ldd patchers3.ldd patchershadow.ldd dir tabi kendi ismini yazmış o bölüme coderus diye,sensation usta konuyu yenilermi orasını bilemem ama linki gösterdik işte...

• Beğen
llovell

llovell

Üye
Symbian Anna V25.007 de sorunsuzca 2 dakka bıle surmeden telefon hacklanmstır. dosya yuklenmıstır

• Beğen
*KaRaTeKe*

*KaRaTeKe*

Üye
harbi ALLAH RAZI OLSN N97 DENEDİM OLDU. YANLIZ N97 DE C/SHARED DOSYASI YOK

• Beğen

arke41

Üye
Nokia 5228 başarılı çok teşekkürler..

• Beğen

Emil_Ceferli

Üye
tesekkurler ise yaradi

• Beğen
Cloudzncr

Cloudzncr

Üye
5320 Xm hackledim bu sistemle çok teşekkür ederim hacklenmiyo dediler korkuttular hep ama oldu bu sefer.. 5800 Xm 'de denedim ancak başarılı olmadı.. 5320 den farklı olarak yüklediğim programdaki firewall yazısı devre dışı gözüküyordu.. onu da farklı bir yöntemle hackledim .. yinede teşekkür ederim .. :)

• Beğen
olivetti

olivetti

Üye
c5-03 başarılı cok sağol versiyon 12.0.023

• Beğen
DaRKTeMpLaR

DaRKTeMpLaR

Üye
nokia 5250 çalışıyor bilginize

• Beğen

crasher07

Üye
bn de de önceden sertifika hatası veriodu şimdi de verio yine aynı hatayı :(

resul1213

Üye
müthişsin usta çok süper oldu benim ki 5800

• Beğen

ali1414

Üye
helal olsun kardeşim süper oldu bu çok teşekkür ederim....

• Beğen

ens.bartu

Üye
rompatcherın içindekiler görünmüyo tema efekt programı yükledim kapatp açtm hack kalktı rompatcherı yeniden kurdum yenidn hackde denedim ama yok içindekiler

sizsiz

Üye
allah razı olsun gerdeşim :D gerçekten teşekkürler

ltn53

Üye
bu yöntemle n79u hackledim sağolun fakat e71de olmuyor nedense gıcık oluyorum bi türlü e71 i hackleyemeyedim

Üst Alt