Symbian yine hacklendi! (Belle, Anna, S^3, S60v5, S60v3)

Sponsorlu Bağlantılar

veyselfaysal

Üye
Bu yöntemi deneyin, konu tarihine uygun şekilde telefon tarihini geri alıp deneyin.

Adımlarda soylenildigi uzere tmquarantine klasorunu c:/ ye cıkartım ama yine SymbianHack.rar daki Mobile_Security.sis i calıstırdım, yine her zamanki "suresi gecmis sertifika" hatasını aldım. Tarihi de pesinen konunun acılıs tarihi olan 24.09.2011 yapmıstım...
Mesaj birleştirildi:

Neden boyle yapıyor olabilir acaba, fikri olan?

Son düzenleme:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Adımlarda soylenildigi uzere tmquarantine klasorunu c:/ ye cıkartım ama yine SymbianHack.rar daki Mobile_Security.sis i calıstırdım, yine her zamanki "suresi gecmis sertifika" hatasını aldım. Tarihi de pesinen konunun acılıs tarihi olan 24.09.2011 yapmıstım...
Mesaj birleştirildi:

Neden boyle yapıyor olabilir acaba, fikri olan?
Daha öncesinde başka denemeler yapmışsanız o denemelerin eksik hatalı dosyaları kalmış olabilir, sıfırlama yapıp sonrasında deneyiniz.

veyselfaysal

Üye
Daha öncesinde başka denemeler yapmışsanız o denemelerin eksik hatalı dosyaları kalmış olabilir, sıfırlama yapıp sonrasında deneyiniz.

Oyle oldugunu pek sanmıyorum telefona format atalı cok olmadı... Daha once de telefonu sıfırlayıp denemistim denemedigim yontem kalmadı neredeyse...

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Oyle oldugunu pek sanmıyorum telefona format atalı cok olmadı... Daha once de telefonu sıfırlayıp denemistim denemedigim yontem kalmadı neredeyse...
Bu yöntemler istisnasız şekilde milyonlarca kez yapıldı oldu. Bir yerde hata yapıyorsunuz.

veyselfaysal

Üye
Bu yöntemler istisnasız şekilde milyonlarca kez yapıldı oldu. Bir yerde hata yapıyorsunuz.

Elimde biri Anna digeri Belle olmak uzere 2 tane E6 var, ikisinde de tarihleri degistirerek denedim, Mobile_Security.sis dosyasını yuklerken "suresi gecmis sertifika" hatasını aldım. Yani birinde hata yapsam ya da eski yuklemelerden sebep sorun cıkmıs olsa, digerinde de aynı sorun olmaması lazım herhalde.. Nerede hata yapıyorum anlamıyorum... Yine de sagolun ilgilendiginiz icin.

Üst Alt