Symbian Telefonlar İçin ÇALIŞAN HACK YÖNTEMİ!!!


Dragond

Dragond

Üye
    Konu Sahibi
Telefonunuzun sertifika hatası vermemesini istiyorsanız bu yöntemi uygulayın.

Bu çalışan hack yöntemi ile zorlanmadan hack yapacaksınız. Bizzat ben bu siteyi görmeden önce çok aradım Umu Hack, Norton Hack derken sertifika lisans hatası yüzünden Rom Patcher bile yükleyemedim hack yapamadım.

Bu konuyu açtığı için "uribaju" adlı kardeşimize sonsuz teşekkürler.

Buyrun konu linki;

Symbian Hack için En Kolay Yöntem (S^3/Anna/Belle/s60v5/s60v3)
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt