Symbian Telefon Almak

• 12 Ağustos 2014
  • 625 Okunma
  • 24 Cevap

1. Arkadaşlar, bildiğimiz gibi ölü bir işletim sistemi ama ikinci telefon olarak alacagım. Symbian isteme sebebimde eskiden uzun süre kullandığım ve zar zor vazgeçtiğimdir. S4 üm var yanına ikinci hat için symbian telefon önerileriniz?
    Akternatiflerim;
    -Nokia e6
    -Nokia c7

Yazan: Murdoc Massaka
    Samsung ile gönderdi
  2. 808'den başka symbian alınmaz düşüncesindeyim.

Samsung ile gönderdi
  3. 2.nesil al bence çok ucuza 808 de bulabilirsin

iPhone ile gönderdi
  4. ---
    hocam zaten s4 var bende. mesaj telefonu olacak alacagim telefon. e6da klavye var o yüzden işimi gorebilir

Samsung ile gönderdi
  5. Symbian'ın son dönemini MeeGo kullandığım için kaçırdım açıkçası. Mesajlaşmak için kullanacaksan e72 gibi telefonlar da cazip gelebilir.

Samsung ile gönderdi
  6. mesaj yazarken klavye ve whatsappta yukari asagi yapmak icin dokunmatik ekran iyi olmaz mı ki? Fiyat konusunda sıkıntım yok.

Samsung ile gönderdi
  7. Alternatif olarak Nokia E7'ye bakmanı tavsiye ederim :oke:

Mobil cihaz ile gönderdi
    B.A.R.O.N ve Pikkaccu bunu beğendi.
  8. E7 al o zaman en azından iş görür uygulamaları var
    ---
    E6yı hiç önermem

iPhone ile gönderdi
    ___kaptan___ bunu beğendi.
  9. yarın bakacağım telefonculara. ele alıp bakmak lazım

Samsung ile gönderdi
  10. Ben E7'den çok memnun kaldım ama çalındı geçen hafta bi tane buldum E7 sıfır 500Tl tavsiyemdir :tebessüm:

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Üfff 500 tl ona çok değil mi? Uzun süre geçti çıkalı. E6 güzeldir fakat bende C7 vardı klavyesi mesaj için pek uygun değil.

Mobil cihaz ile gönderdi
    avast bunu beğendi.
  12. Benim de 808'im çalındı. Ms'un oyunları bunlar :off:
    ---
    Bir de 500 fazla olmuş

iPhone ile gönderdi
    B.A.R.O.N bunu beğendi.
  13. sadece mesaj ve whatsapp için kullanacaksan bnm gibi c3 al çok iyi iş görüyo yani mesaj yazması çok kolay bnde 2.hat olarak kullanıyorum onu
    ---
    çünkü sadece mesaj için kullanacaksan gereksiz fazla para vermiş e7-e6 ya bnce

14. E7/C6-01

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Yanlış olmasın beyler ben kayseri'de çarşıda denk Geldim E7'yi sevdiğim için halen duruyorsa almak istiyorum her ne kadar samsung galaxy note 2 ya da 3düşünsem de Nokia E7 bir başka o yüzden klavyeden dolayı falan tavsiye ederim :tebessüm:

sıfır olarak 500Tl'ye satıyor ama 450'ye filan alırım satılmamış ise :tebessüm:

tasarımı klavyesi ve kullanım olarak Nokia E7 tavsiyemdir :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. Samsung ile gönderdi
  17. e6 ya da e7 alıcaksın istediğin sisteme uygun klavyeli ve dokunmatik ekranlı telefon bunlar e6 kullanıyorum biliyosun zaten :D e7 kullanan arkadaşımda vardı e7de güzel zaten çıktıkları zamanlar birbirlerine yakın zamanlar ama 500 tl çok demişler e7 için :hmmm

___kaptan___ bunu beğendi.
  18. gel sen yarin yolla e6 yi :ehe

Samsung ile gönderdi
  19. kendim telefon alayım aklımdasın zaten eğer almamış olursan istersen hala e6yı yollıycam sana :D

Yüklüyor...
18/10/2018 - 06:12