Telefon Tavsiyesi Symbian Telefon Almak

Sponsorlu Bağlantılar

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
    Konu Sahibi
Symbian Telefon Almak
Arkadaşlar, bildiğimiz gibi ölü bir işletim sistemi ama ikinci telefon olarak alacagım. Symbian isteme sebebimde eskiden uzun süre kullandığım ve zar zor vazgeçtiğimdir. S4 üm var yanına ikinci hat için symbian telefon önerileriniz?
Akternatiflerim;
-Nokia e6
-Nokia c7

Seglopsi

Seglopsi

Üye
808'den başka symbian alınmaz düşüncesindeyim.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
2.nesil al bence çok ucuza 808 de bulabilirsin

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
    Konu Sahibi
Seglopsi

Seglopsi

Üye
Symbian'ın son dönemini MeeGo kullandığım için kaçırdım açıkçası. Mesajlaşmak için kullanacaksan e72 gibi telefonlar da cazip gelebilir.

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
    Konu Sahibi
Symbian'ın son dönemini MeeGo kullandığım için kaçırdım açıkçası. Mesajlaşmak için kullanacaksan e72 gibi telefonlar da cazip gelebilir.
mesaj yazarken klavye ve whatsappta yukari asagi yapmak icin dokunmatik ekran iyi olmaz mı ki? Fiyat konusunda sıkıntım yok.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Alternatif olarak Nokia E7'ye bakmanı tavsiye ederim :oke:

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve Pikkaccu
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
E7 al o zaman en azından iş görür uygulamaları varE6yı hiç önermem

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
    Konu Sahibi
yarın bakacağım telefonculara. ele alıp bakmak lazım

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Ben E7'den çok memnun kaldım ama çalındı geçen hafta bi tane buldum E7 sıfır 500Tl tavsiyemdir :tebessüm:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ben E7'den çok memnun kaldım ama çalındı geçen hafta bi tane buldum E7 sıfır 500Tl tavsiyemdir :tebessüm:
Üfff 500 tl ona çok değil mi? Uzun süre geçti çıkalı. E6 güzeldir fakat bende C7 vardı klavyesi mesaj için pek uygun değil.

• Beğen
Tepkiler: avast
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
yarın bakacağım telefonculara. ele alıp bakmak lazım
sadece mesaj ve whatsapp için kullanacaksan bnm gibi c3 al çok iyi iş görüyo yani mesaj yazması çok kolay bnde 2.hat olarak kullanıyorum onuçünkü sadece mesaj için kullanacaksan gereksiz fazla para vermiş e7-e6 ya bnce

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Bence seni şöyle alalım

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
E7/C6-01

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Yanlış olmasın beyler ben kayseri'de çarşıda denk Geldim E7'yi sevdiğim için halen duruyorsa almak istiyorum her ne kadar samsung galaxy note 2 ya da 3düşünsem de Nokia E7 bir başka o yüzden klavyeden dolayı falan tavsiye ederim :tebessüm:

sıfır olarak 500Tl'ye satıyor ama 450'ye filan alırım satılmamış ise :tebessüm:

tasarımı klavyesi ve kullanım olarak Nokia E7 tavsiyemdir :)

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
    Konu Sahibi
Bence seni şöyle alalım
hocam adamlar tırt. adama diyorum yazdigin para tamam. ayagima gel al diyor ev adresi verdi adam :D baska oneri var mı? symbian^3 olsa sistem yeter o konudada projelerim var :ehe

sLeepLe

sLeepLe

Üye
e6 ya da e7 alıcaksın istediğin sisteme uygun klavyeli ve dokunmatik ekranlı telefon bunlar e6 kullanıyorum biliyosun zaten :D e7 kullanan arkadaşımda vardı e7de güzel zaten çıktıkları zamanlar birbirlerine yakın zamanlar ama 500 tl çok demişler e7 için :hmmm

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
    Konu Sahibi
e6 ya da e7 alıcaksın istediğin sisteme uygun klavyeli ve dokunmatik ekranlı telefon bunlar e6 kullanıyorum biliyosun zaten :D e7 kullanan arkadaşımda vardı e7de güzel zaten çıktıkları zamanlar birbirlerine yakın zamanlar ama 500 tl çok demişler e7 için :hmmm
gel sen yarin yolla e6 yi :ehe

Üst Alt