Symbian S60 V5 Nokia x6 16 GB aldım pişmanım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

koroglumert_223

Üye
    Konu Sahibi
Symbian S60 V5 Nokia x6 16 GB aldım pişmanım
arkadaşlar çevremdeki insanlar android telefon aldılar android sektörü müthiş bir gelişim sürecine girdi gerçekten 3 boyutlu online oyunlar falan hep androidlere çıkıyor bizim oynayabileceğimiz oyunlar genellikle 2d normal ve 2d online oyunlar oluyor 2 oyun beğendim mobil online olarak Pocket Legends ve Eternity Warriors adında araştırma yaptım ve ikisi de sadece android destekliymiş symbian alacaklar düşünsün derim tamam carl zeiss 5 mg kamera - 16 GB falan iyi ama ben x6'ya 800 TL verip o oyunları oynayamıyorum adam 300 TL'lik androidi ile oynuyor. Gerçekten 5800'la x6 bir tutuluyor. S60 V5 için 3d online oyunlar falan geliştirilmeli bence...

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
X6 S60v5 tabanı üzerinde oldukça 3d imiş hayal :D

anılbaran

anılbaran

Üye
ben yorum yapmıcam .;)

HakaN-06

HakaN-06

Üye
5800 ile x6 işletim sistemi hariç farklı telefonlar ;)

By_Casparov

By_Casparov

Üye
ona bakarsan bn 1150 lira verip almıştım x6 yı..

NedenLan

Üye
Nokia kaliteli dedim ben de x6 aldm ama android işletm sistemi olan bi telefon alsaydım daha iyiymiş

Uqur5445

Üye
sarj gıtmiyo androidlere

'İbrahim'

'İbrahim'

Üye
Arkadaşım androidli teller symbianlı tellerden üstünse git al artık aynı tip konulardan herkes sıkıldı aşın biraz kendinisi.

HakaN-06

HakaN-06

Üye
Bıkmadınızmı androidle symbianı karşılaştırmaktan. X6yı alırken beklentin 3d oyun oynamaksa zaten başta hata yapmışsın. X6 alıyosan müzik dinlerim, mesajlaşırım, foto çekerim, film atar izlerim demen lazım.3d oyun istiyosan androide geç.

----------Eklendi @ 22:21:12 ---------- Yazıldı @ 22:17:13 ----------

Kısacası telefon beklentiye göre alınmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt