İpucu Symbian Instagram

Sponsorlu Bağlantılar

akinorta

Üye
akın abi efekt önizlemesi yapılamıyorsa en azından efektlerin olduğu kareler biraz büyük olsa da neyi yaptığımızı görsek

60x60 piksel büyüklüğünde ne efekti olduğunu gösteren resim mevcut. Uygulama yayınlanma aşamasına gelince (çok kısa bir süre sonra) tüm detayları videoları ve ekran görüntülerini yeni bir başlık altında paylaşacağım...

• Beğen
Tepkiler: arslanla

akinorta

Üye
Ölü platformu yaşatmaya çalıştığın için teşekkürler. Umarım uygulamanın sonuçlarından memnun olursun/oluruz.

kullanıcılar memnun olacak ama ben memnun olamayacağım. Korsan işi epey zora sokuyor. Aslında iptal etmiştim ama bu kadar emeğim boşa gitmesin dedim. Son uygulamam olsun bu da...

• Beğen

magnumxx

Üye
kesin bir yayınlanma tarihi veremezmisiniz? görünüşe göre yine en az 1 haftası var gıbı anlıyorum konusmalarınızdan, bir de aklınızda illaki ücretin ne kadar olacağıda şekillenmiştir? not : ücretin ne kadar olacağı önemli değilde, ne zaman çıkacağının ne kadar erken olması önemli :)

• Beğen

akinorta

Üye
dediğin gibi en fazla 1 hafta sonra yayınlanır. Ücret ise TL cinsinden 3,99 ya da 4,99 olacak.

• Beğen
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
3.99 olmuş artık global price point#3 :D

baronet1905

baronet1905

Üye
akınorta android için calıssan daha iyi mevkide olursun bence symbian öldü.

magnumxx

Üye
şu an mağazada yayınlanmasınımı bekliyoruz, yoksa henüz oraya koymadınızmı?

akinorta

Üye
Henüz göndermedim yorum silme işlevi ve bir takım yönlendirmeler eksik. Sınav haftasındayım maalesef gecikecek yine :(

jetblacklife27

Üye
neyse geç çıksın da tam çıksın.kolay gelsin sana :)

kerem.krmoglu

kerem.krmoglu

Üye
Nokianın bitirmiş olduğu bir platformda uygulama çıkarmaları saçma olur :)

kerem.krmoglu

kerem.krmoglu

Üye
Burada belki yuzlerce hala symbian kullanicisi varken kimsenin emeklerini bu laflaari kullanman sacma olur kardesim
hayır bende symbian kullanıyorum(n8-00) sorun orda değil, sorun kullandığımız telefonun artık bitmiş olmasında symbianın nokia kullananlara yapmış olduğu haksızlıkta...

esokmen

esokmen

Üye
hayır bende symbian kullanıyorum(n8-00) sorun orda değil, sorun kullandığımız telefonun artık bitmiş olmasında symbianın nokia kullananlara yapmış olduğu haksızlıkta...
Tabi ki haksizlik dogru haklisin. Ama arkadasin hevesini kirmana gerek yok. :)

kerem.krmoglu

kerem.krmoglu

Üye
yanlış anlamışsınız amacım öyle bir şey değildi :)

mahzunikaya

mahzunikaya

Üye
Artık insanlar ANDROİD kullanmaya başladı SYMBİAN pek rağbet görmüyor. Bakalım neler olacak.

magnumxx

Üye
bi ay daha 701'i kullanmama bahane olucak bu programı bekleyişe devam, ocakta iphone 5s veya lg :)

cihat04

cihat04

Üye
instagram ne işe yarıyor ki.benim fotoğraflarımı millet niye görmek istesin

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
instagram ne işe yarıyor ki.benim fotoğraflarımı millet niye görmek istesin
millet görmeyecek zaten arkadaşların görecek ha dersinki benim hiç samimi arkadaşım yok o başka

• Beğen
Tepkiler: 7r7

Üst Alt