Symbian Hack için En Kolay Yöntem (S^3/Anna/Belle/s60v5/s60v3)

Sponsorlu Bağlantılar

ofariz

Üye
Open4all
Installserver

her ikisinide bir türlü yeşil yapamadım kırmızı oluyorlar =( ???

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
-PEKİ HACK İŞLEMİ YAPMADAN PİLİ DOLDURMALIMIYIZ
-HACK SIRASINDA TELEFON FORMAT ÇEKERMİ YADA ÇEKİLİYORMU ONA GÖRE HAREKET EDECEĞİM YEDEKLEME FALAN

Emrgncy

Emrgncy

Üye
-PEKİ HACK İŞLEMİ YAPMADAN PİLİ DOLDURMALIMIYIZ
-HACK SIRASINDA TELEFON FORMAT ÇEKERMİ YADA ÇEKİLİYORMU ONA GÖRE HAREKET EDECEĞİM YEDEKLEME FALAN
o flash için gerekli, hackta gerek yok.. en fazla şarz bitince hack yarım kalır, şarz edip kaldığın yerden devam edersin...
Open4all
Installserver

her ikisinide bir türlü yeşil yapamadım kırmızı oluyorlar =( ???
Bir yerlerde hata yapmış olmalısın..

mzrc81

mzrc81

Üye
6630 n73 n95 te yapmıştım N8-00 da olmuyor :D

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
FORMAT ÇEKMEZSE İYİ

mzrc81

mzrc81

Üye
o da olmadı be :D

mzrc81

mzrc81

Üye
üstad bu open4 all varya işte o yeşil olmadı birde n73 te de olmamıştı ama hack çalışıyo du çalışmıyo n8-00 da :D
birde ben bu hack işini n8 de video ve fotoraf düzenleyici var unsıgned olduğu için yukleyemedim signed olanı var mı aynı dosyanın buna yardımcı olablirmisin :D

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
Emrgncy

Emrgncy

Üye
üstad bu open4 all varya işte o yeşil olmadı birde n73 te de olmamıştı ama hack çalışıyo du çalışmıyo n8-00 da :D
birde ben bu hack işini n8 de video ve fotoraf düzenleyici var unsıgned olduğu için yukleyemedim signed olanı var mı aynı dosyanın buna yardımcı olablirmisin :D
Hack işleminin herhangi bir yerinde hata yapmış olmalısın, adımlara dikkat ederek hack işlemine en baştan başla.
Diğer sorunu çözmek için orjinal dosyaları tekrar flaslamalısın.

mzrc81

mzrc81

Üye
şu an uğraşıyorum en bastan bakalım olcak mı

TroLL28

TroLL28

Üye
100. Kez hack leyişim :D

mzrc81

mzrc81

Üye
karantina listesine girince no data yazıyo ve mark all seçeneği çıkmıyo dostum

Emrgncy

Emrgncy

Üye
karantina listesine girince no data yazıyo ve mark all seçeneği çıkmıyo dostum
Tmquarantina klasörünü c kök dizinine attın mı
Dikkat et klasör olarak atacaksın zip uzantılı felan olmayacak.

iTz3SoYKırıM

iTz3SoYKırıM

Üye
arkadaşlar bir türlü mobil security dosyasını yükleyemiyorum yerleşik bir birleşendir diyo bilgilendirirseniz sevinirim

byforever

Üye
bunları depo hafızasına atsak c bosalmıyor benim ...aynen yerleşik bir bileşendir diyor yardım!!!

alifidan

alifidan

Üye
Herşey çok güzel, fakat konuyu iyi takip etmemişsin diye tepki vermeden önce, yoğunluğumdan dolayı gözümden kaçmış olabilir. Bi cengaver varsa yardımcı olmasını istiyorum :) tüm yönergeleri uyguladım fakat opda sitesinde imeim 1 hafta beklemesine rağmen hala cer ve key dosyaları çıkmadı, hala işlemde diye yazı yazıyor. Fakat hacki uyguladım daha önce, herşey güzel, tek sorun şu, installserver.exe dosyasını fotoğraf çekip koymuşsunuz konu başına bu ya da başka bir konuya, sonu rpm olan install ve open dosyalarını görüyor uygulattırabiliyorum fakat, o installserver.exe, yani sign sız program yükleyebilmek için exe çalışmıyor ya da rompatcher da görülmüyor, zaten görülmez o exe diyenler için :) konu başında resmi var. Acil yardım edebilirseniz çok sevinirim. nokia n series n80 belle refresh ;) ???