Symbian Hack için En Kolay Yöntem (S^3/Anna/Belle/s60v5/s60v3)

Sponsorlu Bağlantılar

sezer216

sezer216

Üye
teşekkürler

elimdezabeth

elimdezabeth

Üye
ma

kartal835

kartal835

Üye
Ben denedim hackledim telefonu , O zaman sen kendin pcden sertifalayacaksın

elimdezabeth

elimdezabeth

Üye
nasıl yapıcam yükleme ayarını veya sertifikayı .

Emrgncy

Emrgncy

Üye
ayarlardan uygulama yöneticisine gir ve uygulama ayrlarnı seç, yazılım yükleme "tümü", çevrim içi sert. kont. "kapalı" olacak,

eğer ayarlar bu şekilde ise nortonla hack yapılan konulara bak, üst konularda olacak...

• Beğen
Tepkiler: elimdezabeth
Latturk

Latturk

Üye
Eyvallah, g,zel oldu Gerçi benim eski sertifakalarım vardı onları telefonun tarihini değiştirip, direk telde sertifika yapıyordum. Ama işte uzun işti. Bu sayede temiz ve hızlı olucak. Teşekkürler. ;)

soruvar

Üye
ayarlardan uygulama yöneticisine gir ve uygulama ayrlarnı seç, yazılım yükleme "tümü", çevrim içi sert. kont. "kapalı" olacak,

eğer ayarlar bu şekilde ise nortonla hack yapılan konulara bak, üst konularda olacak...
E>Resource>Apps yok Joshlog Modu yapamadım yardım

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
Emrgncy

Emrgncy

Üye
resource yok
ama hackledim resource yok
x-plore ayarlar sayfasına girip üstteki tüm kutucukları işaretle, sonra rompatcher dan open4all yamasını aktif et, bu şekilde klasörü görebilmen lazım..

salih5811

Üye
Teşekkür Ediyorum kardeşim ilk denememde oldu :)

sayman41

Üye
arkadaşlar maxicesymbian hack rar dosyasını indirince bende açılmıyor ne yapmalıyım

nokıac7

Üye
Allah razı olsun senden kardeşim nfs shıft ındırıyorum sonnda :D

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
nokia 808 içinde yokmu bu hack olayı

Emrgncy

Emrgncy

Üye
  • Beğen
Tepkiler: infazcı

nokıac7

Üye
Fp2 ye güncellenmişse bu konudan olmaz üst konudan Fp2 ler için olan hack yönetimine bak
Fp2 değilse bu konudan hack olur
Symbianda hack yapmadan oynayamacağımız güzel oyunlar biliyormusunuz?,hack yapmadan once oynayamıyordumda sımdı hackledım oynayayım dedim :)

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Symbianda hack yapmadan oynayamacağımız güzel oyunlar biliyormusunuz?,hack yapmadan once oynayamıyordumda sımdı hackledım oynayayım dedim :)
oyunlar konusunda pek bilgim yok, eğer hacklediysen istediğin oyunu yükleyip oynayabilirsin, beğenmezsen geri silersin olur biter :D
S^3 oyun bölümüne bak istediğin tarzda oyunları bulabilirsin forumda...