Symbian da nasıl bir uygulama istersiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Mesala Bir program içinde bütün web browserler olsa opera mini opera mobile uc browser vb browserler programa girdiğinizde bütün web browserlerden istediğimizi seçip kullansaniz fena olmazdı hani :hmmm

hepsi bi programın içinde olsa daha kolay olur onu anlatmaya çalışıyorum hafızadanda yer kazanmış oluyorsun telefonda fazladan lakablık yaratmaz :hmmm

İstediğin Şey, Tarayıcıların Toplanması Fakat Tam Olarak Neden Toplansın ?
Hepsini Bir Programda Toplamak Basit Fakat Bunun Hafıza Arttırma İle İlgisi Yok ki.. O İçindeki Uygulamaların Dosyaları Yine Aynı Olacak ?

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye

Hepsini Bir Programda Toplamak Basit Fakat Bunun Hafıza Arttırma İle İlgisi Yok ki.. O İçindeki Uygulamaların Dosyaları Yine Aynı Olacak ?
ama daha kolay olacak ? Yani siz bilirsiniz yapmasada olur flash destekli tarayıcı yapabiliyorsa yapsın benim ki sadece öneriydi kolaylık ve telefonda kalabalık yaratmamak adına :D

- - - Eklendi - - -

ama daha kolay olacak ? Yani siz bilirsiniz yapmasada olur flash destekli tarayıcı yapabiliyorsa yapsın benim ki sadece öneriydi kolaylık ve telefonda kalabalık yaratmamak adına :D

kcr

Üye

- - - Eklendi - - -

Tam tersine tarayıcıların hepsini bünyesinde barındıran bir program açılırken de çalışırken de ram'e yüklenecektir. Senin hangi tarayıcıyı kullanacağını bilemediği için de hepsinin dosyalarından bir bölümünü her an çalıştırılacak gibi hazırda tutmak isteyecektir. Yani hafızadan kazanmak şöyle dursun, işlemciyi boşu boşuna yormuş olur. Dağınık durması daha iyi.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Tam tersine tarayıcıların hepsini bünyesinde barındıran bir program açılırken de çalışırken de ram'e yüklenecektir. Senin hangi tarayıcıyı kullanacağını bilemediği için de hepsinin dosyalarından bir bölümünü her an çalıştırılacak gibi hazırda tutmak isteyecektir. Yani hafızadan kazanmak şöyle dursun, işlemciyi boşu boşuna yormuş olur. Dağınık durması daha iyi.

Hayır Sistem Öyle Değil Ama Zaten Birlikte Olması Gerekli Değil, Bence..

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
konu kilitlenebilir hiç makul uygulama fikirleri gelmiyor. Herkes şahsi ihtiyacına göre yorumluyor. Böyle olmazki biri istemiş openvpn. Senden başka kim kullanır bunu. Ama kendine has program istiyorsan daha pofesyonelce uygulama yapar tüm haklarını sana devrederim istediğini yaparsın. Anlaşılan o ki symbianın uygulama eksiği yok.

Bu arada kim milyoner olmak isterde son kararımı verdim ben. Hepinize teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Konu sahibi isteği üzerine kolay gelmesi dileğiyle :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt