Symbian da nasıl bir uygulama istersiniz?

• 12 Mart 2013
  • 1531 Okunma
  • 25 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Symbian için yeni uygulamaya başlamak istiyorum. Bunun için sizlerin fikrine ihtiyacım var. Nasıl bir uygulama istersiniz? Ne işe yaramalı. Keşke şöyle bir uygulama olsaydı da şunları yapabilseydik dediğiniz uygulamalar. Yani işlevselliği olan ya da eğlence amaçlı hangi uygulamaya ihtiyaç var.
    Facebook twitter youtube uygulamaları istemeyiniz bunları yapan onlarca uygulama var. Daha önce yapılmamış olsun. Ünlü firma uygulamaları ya da whatsup messageme gibi mesajlaşma ugulamaları olmasın. Oyun kesinlikle olmasın. Araçlar kategorisi altına girebilecek uygulamalar daha kolay yapılabilir.

Şimdiden teşekkürler.

Yazan: akinorta
    asigsasi ve Mad EagLe bunu beğendi.
  2. Mediafire uploader harika olur mediafire olmazsa başka site olabilir

3. işlemci veya batarya sıcaklığı görteren uygulama çok iyi olurdu
    piyasada batarya yuzdesini doğru gösteren bir uygulama yok bu ikisi benim onerim

4. kablosuz ağ dağıtacak program olsa iyi olur ez spot yada joikuspot var onlar pek çok cihazla uyumsuz en basitinden söylüyorum laptoplara vermiyor.androit vihazlara vermiyor.

5. 1 - üst bara uygulama ekleme hoş olabilir mesela 4 kısayol var onun altına 1 dörtlü daha yapılabilir.

2- Hırsızlığa karşı mesela telefon çalındığında belirlenen bir e-posta ya da telefon numarasına konum bilgilerini gönderme olabilir.

3- Toplu uygulama yükleme programı olabilir.

birkaç öneri aklıma gelen :)

asigsasi bunu beğendi.
  6. Uploader olabilir işlemci sıcaklığını vs ölçemem.

7. 2.madde güzel olabilir bencede...

8. Bu arada wpsuite uygulaması onay almadı. Fikri mülkiyet hakları ihlalinden dolayı. Yani isminden wp yi kaldırmam ve içinde wp geçen ekranların kalkması gerekiyor

- - - Eklendi - - -

Vardı böyle uygulamalar ama

9. sen ne yap biliyon mu abine everything little little into the middle şaka şaka medifire uploader yapabilirsin...

10. mediafire ye bir göz gezdireyim. Bir şeyler oluşursa yapmaya karar veririm

11. sosyal aglar uygulaması yap kardeş tek uygula ile Facebook twitter google plus hotmail gmail yandex her şeyi tek yerden tönetmek harika olur

12. toplu uygulama yükleme olabilir ve şu oyunu bi yapın artık :D kim milyoner olmak ister :oke:

13. Ben yapcam onu :)

14. şu metrolarda falan nfc kullanabilmek için bi uygulama yapsan nasıl olur t-cüzdanu kullanabilelim

15. web browser olsa kasmyan hızlı indirme yapan flash destekli .d

16. Mesala Bir program içinde bütün web browserler olsa opera mini opera mobile uc browser vb browserler programa girdiğinizde bütün web browserlerden istediğimizi seçip kullansaniz fena olmazdı hani :hmmm

17. 1 klasör aç hepsini içine at

18. kcr

kcr
    Dosyalarım klasörü hariç, istediğimiz klasörü kısayol olarak atayabileceğimiz bir uygulama olabilir. Ya da flash içeriği direkt html5'e çeviren bir tarayıcı hiç fena olmazdı.

19. hepsi bi programın içinde olsa daha kolay olur onu anlatmaya çalışıyorum hafızadanda yer kazanmış oluyorsun telefonda fazladan lakablık yaratmaz :hmmm

20. openvpn olsaydı iyi olurdu

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 17:41