Symbian Bölümünün Yeni Kullanıcıları

Sponsorlu Bağlantılar

@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
Symbian Bölümünün Yeni Kullanıcıları
====== ======

Evet arkadaslar symbian bolumu artik ölmeye başlıyor.
Guzel bir sekılde bırakalım ve gereksiz konuları engellemek icin actım bu konuyu tabi sikayet et diyen olacaktır eger yazıklarımı okursanız gereksiz konuları admın moderetor vs.. ugrasmasına gerek kalmıyacak...
Kurallar ve Onerıler
------------------------
Symbian Genel=Symbian icin haberler öneriler ipucları ve anket gibi konular acılır...
Symbian Yazılım Destek=Yazılım hataları virüs sistem sorunları gibi konular acılır...
Symbian Cihaz Destek=Batarya ekran kamera vs. performans veye işlev sorunları gibi konular acılır...
-------------------------

Symbian gecmişi hakkında bilgi kazanmak icin Symbian^3'ün Doğumundan Ölümüne Kadarki Gelişimi - MaxiCep

Eger telefonunuzun dosya yoneticisi hosunuza gitmiyor veya duzgun calismiyorsa [Lonely Cat Games] X-plore v1.60(0) S60v3/S^1/S^3 Signed (Resmi Türkçe) - MaxiCep MeekiMobile FilesPlus v1.03(3) Türkçe S^3 Unsigned - MaxiCep

Symbian artık ölü bir işletim sistemi tabi telefonlar ölcek degil eger magazada sorun yasıyorsanız ve yeni bir magaza arıyorsanız AppList v1.00(290) Symbian^3 Belle Signed - MaxiCep

Eger telefonunuzda sertifika hatası aldıysanız veya telefonunuza yeni bir görünüs eklemeye calısıyorsanız SYMBIAN Belle refresh HACK [basit ve resimli anlatım] - MaxiCep Joshlog mod [E-C] yapımı BELLE REFRESH-FP2 [AVKON2 MIF KULLANIMI] RESİMLİ ANLATIM [by yaren_dede] - MaxiCep

Not=Symbian icin Android portlanamaz su ana kadarda yapan olmadı youtube falan izledıgınız videolar yalan...

Symbian Aciklamali Ogrenmek Icin
İpucu - Sertifika hatası neden olur ?,Symbian cihaza Android yüklenir mi?, Mağazayı niye kullanamıyorum? - MaxiCep

Symbian internet tarayicisi hosunuza gitmediyse veya sorun yasiyorsaniz alterantif uygulamalar [Opera Software] Opera Mini v7.10(32453) S60v3/S^1/S^3 Signed (Resmi Türkçe) - MaxiCep
[Allstar Software] Star Browser V1.71 S^3 Anna Belle Signed[FİNAL] - MaxiCep
Uc Browser V9.2.0.336 S^3 Pf51 (build13101511) Unsigned Resmi Sürüm Türkçe Metyuu (16.10.2013) - MaxiCep

Symbian telefonunuzda facebook messenger uygulamasi ariyorsaniz alteratif uygulamalar...Fluorescent 0.4(0) S^3 unsigned - MaxiCep

Not=Symbian artık bundan sonra güncelleme gelmiyecektır...

Symbian telefonunuza cfw veya flash gibi işlemler icin Hacked + Ofw Ve Cfw Yükleme + Modifikasyon Işlemi(cfw Hazırlama) [güncellendi 06.03.2014] - MaxiCep

Nokia 500 telefonunuz varsa ve her oyunu acmıyorsa yada hata veriyorsa Çoklu Paylaşım - Nokia 500 İcin Oyunlar Güncellenecektir... - MaxiCep

Symbian icin uygulama magazasi site olarak...

Not=Symbian icin
-Temple Run (2)
-Clans of Clan
-Minecraft
-Retrica
-Asphalt 8,7
-Clean Master gibi oyun ve uygulama yoktur ve yapan buyuk ihtimal olmuyacaktır ama benzeri oyun ve uygulamalar vardır.

Symbian telefonunuza tek tek harita veya pusula gibi uygulamaları aramak istemiyorsanız Gezi Uygulamaları #### - MaxiCep

Symbian telefonunuza sitedeki bütün symbian uygulamalarını tek bir dosyada arıyorsanız Tüm zamanların en büyük program arşivi (478 adet) - MaxiCep

Symbian telefonunuzda DNS degistirmek icin Püf Noktası - Symbian Belle Telefonlarda DNS Değiştirme - MaxiCep

Symbian telefonunuz icin tek tek müzik indirme veya calma uygulaması aramak istemiyorsan Dev Arsiv 12 Tane Uygulama #### - MaxiCep

Symbian^3 telefonunuza hard format icin Püf Noktası - Tüm Symbian^3 Telefonlara Hard Format - MaxiCep

Bolumun Geliştiricilerı ve Moderetorleri

@asigsasi (Genel Konu Yönetmeni)
@noss_bar (Program Türkceleştirme)
@metyuu (Program Türkceleştirme)
@okankayci (Tema Yapım Düzenleme)
@freestyleminds (Tema Yapım Düzenleme)
@Cihanî Sultan (Oyun Yapımcısı)
@Kayahan14 (Oyun Yapımcısı)
@M@cros (Oyun Yapımcısı)
@Mesut Aktaş (Emekli Uygulama Yapımcısı)
@Eduardo58 (Avkon"Widget" Geliştirici)
@Mad EagLe(Yonetici)
@achambo (Widget Yapımcısı)
@haqanguven (Akvon Gelistirici)
@Hasand. (Tema ve Avon"Widget" Editoru)
@Bahadir_fb (Emekli yaren_dede :ehe)
@kkroto (Tema Yapimcisi)

--Sitede Diger Aktifligini Yitirmis Emektarlar--

@yaren_dede
@DustoJniK
@tempestshine
@SymbianHacker
@_YldZEneS_

--Konuda Yardimci Olanlar--

@asigsasi
@muzafferoz19
Not=Bölümde emegi gecen ve adını buraya yazamadıgım herkesten binbir özür dilerim...

1 Begeni = 1 Destek = Daha Güncel Konu

Arkadaslar konu gereksiz olmussa sikayet etmeniz yeterli...

======Güncellenecektir=======

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: teknorose, cemil baba, maddock ve 30 diğerleri

M@cros

M@cros

Üye
Çok güzel bir konu olmuş emeğin için teşekkürler.:oke:

• Beğen
Tepkiler: @Safak
okankayci

okankayci

Üye
Guzel bir sekılde bırakalım ve gereksiz konuları engellemek icin actım bu konuyu tabi sikayet et diyen olacaktır eger yazıklarımı okursanız gereksiz konuları admın moderetor vs.. ugrasmasına gerek kalmıyacak...
Kurallar ve Onerıler

Symbian gecmişi hakkında bilgi kazanmak icin Symbian^3'ün Doğumundan Ölümüne Kadarki Gelişimi - MaxiCep

Symbian artık ölü bir işletim sistemi tabi telefonlar ölcek degil eger magazada sorun yasıyorsanız ve yeni bir magaza arıyorsanız AppList v1.00(290) Symbian^3 Belle Signed - MaxiCep

Eger telefonunuzda sertifika hatası aldıysanız veya telefonunuza yeni bir görünüs eklemeye calısıyorsanız SYMBIAN Belle refresh HACK [basit ve resimli anlatım] - MaxiCep Joshlog mod [E-C] yapımı BELLE REFRESH-FP2 [AVKON2 MIF KULLANIMI] RESİMLİ ANLATIM [by yaren_dede] - MaxiCep

Not=Symbian icin Android portlanamaz su ana kadarda yapan olmadı youtube falan izledıgınız videolar yalan...

Symbian telefonunuza cfw veya flash gibi işlemler icin Hacked + Ofw Ve Cfw Yükleme + Modifikasyon Işlemi(cfw Hazırlama) [güncellendi 06.03.2014] - MaxiCep

Not=Symbian icin Temple Run Hill Climb vs.. gibi oyunlar yoktur ve yapan buyuk ihtimal olmuyacaktır ama benzeri oyunlar vardır.

@asigsasi
@M@cros (Oyun Yapımcısı)

Not=Bölümde emegi gecen ve adını buraya yazamadıgım herkesten binbir özür dilerim...

:tşk:

• Beğen
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Vay be ben oyun yapımcısı mıymışım :D
Konu için teşekkürler bu arada :)

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949, M@cros, @Safak ve 2 diğerleri

CsWqIve34

Üye
Kurallar ve Onerıler

Not=Symbian icin Temple Run Hill Climb vs.. gibi oyunlar yoktur ve yapan buyuk ihtimal olmuyacaktır ama benzeri oyunlar vardır.

@asigsasi
@M@cros (Oyun Yapımcısı)

tsk

• Beğen
freestyleminds

freestyleminds

Üye
Teşekkürler güzel olmuş.

• Beğen
0343434

0343434

Üye
Ölmeye başlamış değil ölmek üzere artık.Ama konunun gidişatı iyi gözüküyor.Teşekkürler.

• Beğen
Eduardo58

Eduardo58

Üye
Ellerine sağlık sonuna kadar haklısın kardeşim 2011' deki konuları hortlatan kişiler var mesela. :D Bu arada beni de yazsaydın iyiydi. XD

• Beğen
Eduardo58

Eduardo58

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ringofdie
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
bu bölüme emeğim geçmemiştir symbian dünyasına kattığım uygulamalar mevcuttur , DM sitesinde tunahan_tusem adıyla bilinirim (:

ringofdie

ringofdie

Üye
Sen bilirsin beni daha önce görmedin mi hiç? :\ Konularımı incele genelde tema da editlerim avkon da yani dediğim gibi yine de sen bilirsin :)

Eduardo58 android tema editin ile telefonu iyice makyajladık sağolasın bilmezmiyiz :D

• Beğen
Tepkiler: Eduardo58
Eduardo58

Eduardo58

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ringofdie
Akıncı

Akıncı

Üye
Ellerine sağlık sonuna kadar haklısın kardeşim 2011' deki konuları hortlatan kişiler var mesela. :D Bu arada beni de yazsaydın iyiydi. XD
Çözüm konularının filan hortlatılması sıkıntı değil

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
incebey38

incebey38

Üye
Duygulandım :( :( :(:tşk:

• Beğen

Emre

Üye
@Bahadir_fb (Yaren_Dede) Bu abinizinde çok emeği vardır
Emeği geçen herkese :tşk:
#symbiançoktanbitti

• Beğen
Tepkiler: @Safak ve Bahadir_fb
Eduardo58

Eduardo58

Üye
@Bahadir_fb (Yaren_Dede) Bu abinizinde çok emeği vardır
Emeği geçen herkese :tşk:
#symbiançoktanbitti
Bence de @yaren_dede (eski adı) nin de çok emeği var onu yazmalısın bence. :)Şu an PC yok elimde yakında daha çok paylaşım yapmaya çalışacağım :)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

Üst Alt