Symbian Belle - Photo and Video Editor unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

ankara 603

Üye
ben nokıa 603 kullanıyorum yüklediğim uygulama ve oyunlar sertifika hatası veriyor neden.yardımcı olurmusunuz

necom61

Üye
kardeş 700 fp2 guncelleme hatası fotograf duzenliyici vıdeo duz entegre edilmis ama vide duzenlıyıcı c6 01 dekı gıbı degıl sadece vıdeo kesmeye yarıyor efekt veya slayd gosterı yapılmıyor ve menu de gozukmuyor

ByEmre221

ByEmre221

Üye
ALLAH rızası icn signed linki vern

ByEmre221

ByEmre221

Üye
kardes hack i deniyorum rompacher falan olmuyorrrr of yardm edn bana nokia 500 tel

ByEmre221

ByEmre221

Üye
krds ellerinden öperim saollllll

H454Nmuaz

Üye
linke ulaşamayan arkadaşlarım için c6_01 in orjinal uygulaması;

Son düzenleme:
Jan

Jan

Üye
Kurban kes kurban :D bulduğun için ne adamsınız yaa :D

H454Nmuaz

Üye
Arkadaşım burda link e ulaşamayan arkadaşlar vardı bendede bu sorun bayadr var yok sen başka şekil anladıysan anladığın sende kalsın.

• Beğen
Tepkiler: Jan
Jan

Jan

Üye
Ben anladım ki çok sevinmişsin ne varki bunda toprağım ;) sinir yapma banada yardımcı ol bende yükleyeyim :)

H454Nmuaz

Üye
kusura bakma arkadaşım öyle yazarsan sinir yaparım.

Jan

Jan

Üye
Dimi isacım ;) şükür ki ben çok pozitifim :D hiç sinir yapmam sinirim bir kelebeğin ömrünün 80de biri kadardır . Örneğe bak çay demle :D benim ki açık olsun :D tmm tmm deli değilim ama bu üzerimdeki gömleğin kolları çok uzun :( taa sırtımdan dönmüş bağlamışlar ellerimi kullanamıyorum hayret moda çok değişmiş isa :D tmm doctor um geldi ben kaçar :) tatlı forumlar ;)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
ismailaksu27

ismailaksu27

Üye
abi benim telefon c6 01 format attıktan sonra fotoğraf ve video düzenleyici silindi verdiğiniz linkten indirdim kurulumu başlatınca "sertifika hatası. Uygulama sağlayıcısıyla görüşün" diye bi hata veriyor. Ne yapmalıyım

asigsasi

asigsasi

Üye
abi benim telefon c6 01 format attıktan sonra fotoğraf ve video düzenleyici silindi verdiğiniz linkten indirdim kurulumu başlatınca "sertifika hatası. Uygulama sağlayıcısıyla görüşün" diye bi hata veriyor. Ne yapmalıyım
telefonu hacklemen gerekir :)

asigsasi

asigsasi

Üye
Dimi isacım ;) şükür ki ben çok pozitifim :D hiç sinir yapmam sinirim bir kelebeğin ömrünün 80de biri kadardır . Örneğe bak çay demle :D benim ki açık olsun :D tmm tmm deli değilim ama bu üzerimdeki gömleğin kolları çok uzun :( taa sırtımdan dönmüş bağlamışlar ellerimi kullanamıyorum hayret moda çok değişmiş isa :D tmm doctor um geldi ben kaçar :) tatlı forumlar ;)
ne konuda değişmiş isa :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Jan
gekommthier

gekommthier

Üye
c6-01 e hard format sonucu kaybetmiştim bu programı. hackli telefonuma kurdum sorunsuz çalışıyor. teşekkürler.
keşke c6-01 de hard format sonrası gelmeyen yazılımların sis halinde paketlerini yayınlasanız.

Jan

Jan

Üye
Kanka orda espri yaptım sen değil moda değişmiş diyorum ;) sen aynı sen :))

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

Üst Alt