İstek [Symbian Belle] IDM Tarzi Uygulama Varmi

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
[Symbian Belle] IDM Tarzi Uygulama Varmi
Arkadaslar basliktaki gibi Internet Download Manager tarzi bir uygulama varmi acaba uygulama yoksa bile Opera Mini icin boyle bir mod eklenti vs vs falan varmi acaba veya en olmadi internetteki her siteden veya cogunlugundan video izlememizi sagliycak bisiy...

SIMDIDEN TESEKKURLER IYI FORUMLAR

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136

erosennin

Üye
kardeş opera mod diye birşey var youtube den Video indirmeye yarıyor işine yararsa.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136 ve TheLastRevolution
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
o sanirim sadece Opera Mobile icin ben Opera Mini kullaniyorum ayrica youtube is gormez izlesene vine.tc vine.co gibi siteler lazim ama yinede tesekkurler

• Beğen

ensklc

Üye
bunu ilkel cozumlerle halletmen lazim telefonu yere at parcala ailenede deki telefonum parcalandi yeni telefon alirmisiniz tamam derlerse android os li bi telefon aldir yok alamayiz derlerse s*çtın (tüm sorumluluk kuşlanıcıya aittir) he diyosan ben ailrmden bagimsiz yasiyorum git sat yenisini al hadi iyi aksamlar

• Beğen
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
bunu ilkel cozumlerle halletmen lazim telefonu yere at parcala ailenede deki telefonum parcalandi yeni telefon alirmisiniz tamam derlerse android os li bi telefon aldir yok alamayiz derlerse s*çtın (tüm sorumluluk kuşlanıcıya aittir) he diyosan ben ailrmden bagimsiz yasiyorum git sat yenisini al hadi iyi aksamlar

gereksiz mesajin icin tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136 ve ensklc

Üst Alt