Symbian Belle [c6 Proxm] V.8 [20.09.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

FIRTINA345

Üye
Usta bi yardım istiyecem senden yaw tamam başta acemilik yaptım ve x6 ile uğraştıktan sonra çözdüm sandım işi 2 saat mat çözdükten sonra senin bu symian Belle v2 yi n97 ye yüklemeye çalıştım :D dosyaların ismini falan değiştirerek telefon açılmadı :D Phoneix le navifirmden orjinal yazılımını yükledim (telefonun arkasındaki no ya göre indirdim) denedim hep bi hatalar veriyor herşeyi denedim hata yapmadığımı sanıyorm ama yne olmuyor telefoncu bi abi war ona götürüp yaptırayım mı ? İnatlaştım biraz :D

• Beğen
Tepkiler: Umur dağlar
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
valla ben dedim 5800 için dedim sakın yüklemeyin telıniZ açilmaz valla bir konu ac mutlaka yardım ederler benım bir bilgim olsaydı yardım ederdim.

• Beğen

aybrsgrck

Üye
Windows 8 de emulator uyumluluk hatası verdi onu nasıl düzeltebiliriz ? uyumluluk sp3 işaretli

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
sadece xp uyumlulunu ac

• Beğen

aybrsgrck

Üye
şimdide cant dedected flasing server hatası geldi nerede yanlış yapıyorum acaba o dediğin klasörüde oluşturdum

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
pc ne bağlanı halledim

bunu indir

pc ne kur ıd ve şifreyi bana özelden yolla pc bağlanip halledim

• Beğen
Tepkiler: Umur dağlar ve aybrsgrck
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Güncelleme Yapmayı Düşünüyorum Ne Gibi İStekler Var Bakalım :eller:

- - - Eklendi - - -

neyse vaz geçtim :islik

• Beğen

vlkn9303

Üye
hafıza dolu uyarısı veriyor onu çözsen yeter :D

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Symbian Belle[C6 ProXM] V.5 Güncelleme Bilgisi

Güncelleme Bilgisi

-Bilardo Oyunu Kaldırıldı
-Temalar Kaldırıldı Sadece C6 Orjinal Tema Atıldı
-2. Ekrana Saat Eklendi
-Tema Efecktleri Açık Olarak Ayarlandı
-MediaBar Gözden Geçiriliyor [Daha Tamam Dil ]
-Ev Ekranından Yardım ve İçerik İndir Seçeneklerini Kaldırıldı

• Beğen
cakabey52

cakabey52

Üye
Emeğinize sağlık. Ben bir şeyi tam anlayamadığım için henüz kurmadım. Şu an kullandığım cfw de sağ üstte bulunan (adını bilmiyorum ama navibar olsa gerek) yere tıkladığımda sensorleri de kontrol edebiliyorum. Bu benim çok sık kullandığım bir özellik. Bu veya benzeri sizin cfwde de var mı?

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
yok yeni ekleniyor güncelleme yapıyorum

• Beğen
cakabey52

cakabey52

Üye
Bekleyelim o zaman üstad. Ne zamana çıkar tarih var mı? Ayrıca başka bir arkadaşın cfw'sinde görmüştüm: Bu belle bardan vardı ve telefon tuş kilidine geçtikten 1 dk kadar sonra ışığını yakardı. Yani böyle bir hatası vardı. Yanlış anlama bilgin olsun diye söylüyorum.

• Beğen
RecepKayaTR

RecepKayaTR

Üye
Bendede 5800 war senin paylaştığın yazılımı yükleyecektim ama bişi geldi aklım bizim arkadaşta 5800 bi alt modeli war oda bundan kurmustu ama ekranında sorun oldu dokunmatiği bozuldu ekran filan değiştirdi ama yine çalışmadı bi çözümü war mı benim telefonda da olurmu....,?

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Bendede 5800 war senin paylaştığın yazılımı yükleyecektim ama bişi geldi aklım bizim arkadaşta 5800 bi alt modeli war oda bundan kurmustu ama ekranında sorun oldu dokunmatiği bozuldu ekran filan değiştirdi ama yine çalışmadı bi çözümü war mı benim telefonda da olurmu....,?

doğru yüklersen hic bir sorun çıkmaz.

• Beğen

8bj34fr1opre

Üye
Bekleyelim o zaman üstad. Ne zamana çıkar tarih var mı? Ayrıca başka bir arkadaşın cfw'sinde görmüştüm: Bu belle bardan vardı ve telefon tuş kilidine geçtikten 1 dk kadar sonra ışığını yakardı. Yani böyle bir hatası vardı. Yanlış anlama bilgin olsun diye söylüyorum.

merhaba daha önce yine maxicep den bir cfw yüklemiştim. şuan sizin yapmış olduğunuz cfw çok şık ve güzel duruyor fakat jaf da

Phone rebooted but not in flash mode... hatasını almaktayım. bunun çözümü nedir?

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
merhaba daha önce yine maxicep den bir cfw yüklemiştim. şuan sizin yapmış olduğunuz cfw çok şık ve güzel duruyor fakat jaf da

Phone rebooted but not in flash mode... hatasını almaktayım. bunun çözümü nedir?

Tamwıwer ıle pc ne bağlanıp halledım

• Beğen

Üst Alt