Symbian 60 v3 Sürümüne Sahip Telefonlar Hakkında Sorular Buraya

YasirN

Üye
    Konu Sahibi

Hocam sen butun modları sesize almıssın sanırım cozum için:
Menü=Araçlar=Tercihler=Secenekler=Kişileştir de ve alta verdıklerımı uygula:
Zileri ve ilk 3secımı kendın ayarla "Zil sesi türü= zil" ses yukseklıgı yukselt, "titreşm uyar= evet" uyarı sesleri acık ve okeyle olmazsa format at duzelır
*Ayrıca Konu başındaki teşekkür butonuna basarsan beni sevndırırsın

--------------- Ekleme ---------------

Hocam hıc yuuklemedım tam olarak ney o uygulama?

eski telefonlarda olurdu ya, guvenli tuş kilidi. yani tus kilidii acmak için şifre istesin.

ardava

Üye
hiç bişeyi ellemedim bütün vidalar duruyo. ilgin için teşekkürler

bordo68

Üye
hocam internete baglanmadan e63 e harita yada buna benzer birseyler yukleyebilirmiyim?yuklenirse neyi tavsiye edersin?

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
eski telefonlarda olurdu ya, guvenli tuş kilidi. yani tus kilidii acmak için şifre istesin.

Hee basit usta o ya alta verdıklerımı takip et birde konu başında Teşekkür butonuna basarsan sevinirim hocam

Menü=Ayarlar=Araçlar=Genel=Güvenlik=Telefon Ve Sim=Tel. Oto kitlenme suresi= Açık secersen yukardanda suresını ayarlarsan olur hocam sonucu yazarsan sevinirim

Malesef oda olmadı bende hard format atmak zorunda kaldım.şimdi düzeldi ama neden böyle birşey oldu anlamadım neyse teşşekkür butonunu göremedim

bordo68

Üye
Hocam bir suru harita tarzi seyler var kafam cok karisti,internete baglanmadan hangi haritayi bana tavsiye edersin ben fransada yasiyorum ona gore bir link verde indirip keyfimize bakalim

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
Malesef oda olmadı bende hard format atmak zorunda kaldım.şimdi düzeldi ama neden böyle birşey oldu anlamadım neyse teşşekkür butonunu göremedim

Konunun ilk sayfasının ordaki ilk yazımın alında

Hocam bir suru harita tarzi seyler var kafam cok karisti,internete baglanmadan hangi haritayi bana tavsiye edersin ben fransada yasiyorum ona gore bir link verde indirip keyfimize bakalim

Google Maps onerırım

darkcry

Üye
Cihazımı güncelleştirmeye çalışıyorum ama v.20 de kaldı. e63. v50. görmüyor. PC den software updater ile yaptım ama olmuyor. yardım eder misiniz?

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
pc'n teli , tel pc'ni tanıyormu?

Allahım cumleye bak pcnle tel eşleştimi yani

.

darkcry

Üye
evet eşleşti. fakat görmüyor yeni sürümü. v10 dan v20 ye çıkardı sonra yok.

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
ben bi bırısıne sorayım bakayım konu hakında bılgısı varmı bnmde yok kardes bu konu hakında ama en kısa surede donerım ozelden sana

Nokia E71 için önereceğiniz uygulamalar nelerdir? Bilinenlerin dışında lütfen...

cercix

Üye
e71 hack nasıl yapılır bi bilen var mı??

Rique8

Üye
selam. Arkadasım öncelikle böyle bir konuda yardımcı olduğun için tesekkür ederim.
benim sorunum şöyle;
e71 mesajlarımı hafıza kartında saklayamıyorum. hafıza kartım düzgün olarak calısıyor. ama mesajlarda ayarlardan hafıza kartını secince telefon kitleniyor ve bataryayı cıkartmadan düzelmiyor. sorun ne olabilir acaba. nasıl düzeltebilirim.

YasirN

Üye
    Konu Sahibi

Sectıgınde bulunan mesajları sectıgın yere aktarıyor ve uzun suruyor yada donuyor hoca
konuya tesekkur butonunu gorursen ayrıyeten sevınırım

e71 hack nasıl yapılır bi bilen var mı??

Hellox ile forumda arasanız bulursunuz konu hakında bilgi

Nokia E71 için önereceğiniz uygulamalar nelerdir? Bilinenlerin dışında lütfen...

Sorcere = java oyun degıstırıcı
Rotateme = ekran cevırıcı
Python = python formatındaki uygulamaları oyunları calıstıran emilator
Memoryup = RAM gostericisi
JBak Taskman = Sistem Aracı
ScreenShot = ekran yakalama

Bunları onerırım tam ne oldugunu soyle aklındakının onerıyım
Bu arada:

Byztl

Üye
bende s60v3 isletm sistmli nokia E-5 (320x240) war facebook videolarini izlemiyorum video ekrani geldiginde flash player yukleyin dio bi kac siteden indrdim flash player kuradım hata verdi ama youtube videolarını sounsuz izletiyor kardesimde 5800 war o telefonda her turlu siteden videoları acabiliyorum acaba sorun neden kaynaklaıyorolabilir
facebook a operadan bağlnıyorum telefnun kendi facebookdan deil