Symbian 3 ve Anna Sistem Dosyasına Gömülü Web Tv Kanalları vb. Kaldırma [Çözüm İçeride]

Sponsorlu Bağlantılar

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
Symbian 3 ve Anna Sistem Dosyasına Gömülü Web Tv Kanalları vb. Kaldırma [Çözüm İçeride]
Yurtdışından Aldığımdan Sonradan Türkçe Yazılım Yüklendi. Ama Hafızasına Arapça Ve İngilizce Gereksiz Web Tv Kanalları ve programlar Yüklenmiş. Programları Silebildim Fakat Web Tv Kanallarını Silmek İstediğimde 'Kaldırma İptal Edildi' Hatasını Veriyor Öyle Birşey Yapmadığım Halde.:allalla:
Sonunda Çözümü Yine Kendim Buldum; Aslında basit ama çoğu kişinin bilmiyor olabilir. Eğer işe yaramayan web tv widgetlerini kaldırmak istiyorsanız 1 dakikanızı almayacak çözüm. Önce oviden veya diğer sitelerden kaldıracağınız uygulamanın yükleme dosyasını bulun.Sonrasında bulduğunuz dosyayı telefona kuracaksınız. Kurarken çıkan üzerine yazılsın mı sorusuna evet diyerek devam ediceksiniz ve yüklemek istediğiniz yer olarak h.kartını seçiceksiniz. Uygulama yüklendikten sonra uygulama yöneticisinden veya klasörün içinde seçenekler > düzenle yi seçip uygulama ikonuna 3 sn. kadar basılı tutup çıkan seçeneklerden sile tıklayarak sorunsuzca kaldırabilirsiniz.:yuru Aradığınız uygulamaları yazarsanız bulmanızda yardımcı olurum.Kendi web tv klasörünün içindeki dosyaları da upload ettim. Sizler de aynı widgetleri kaldırmak istiyor olabilirsiniz.

İçindekiler;
Movie TeasersNational GeographicAljazeeraCnnM tv

• Beğen
Tepkiler: oguz0625 ve asaser

projectmaximo

projectmaximo

Üye
format atınca silinmiyor mu?

zgr_techno

Üye
o dosyalari kaldiramiyoruz, sistem uygulumasi gibi kaldirilamayan turden, nokia buyuk ihtimalle sponsorluk vb.anlasmasi geregi sildirmiyor dosyalari. Hafizada yer kapliyor dedigimiz da sanirim en fazla 2 mb kadardir. Ben de silmek isteyip silemeyenlerdenim.

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
format atınca silinmiyor mu?

Hayır Format Atmak İstemiyorum Telefonun Kendi Programları ve Attığım Oyunlar silinmesin Diye.

o dosyalari kaldiramiyoruz, sistem uygulumasi gibi kaldirilamayan turden, nokia buyuk ihtimalle sponsorluk vb.anlasmasi geregi sildirmiyor dosyalari. Hafizada yer kapliyor dedigimiz da sanirim en fazla 2 mb kadardir. Ben de silmek isteyip silemeyenlerdenim.

Yabancı Forumları Da Araştırıyorum Şimdi Sonuç Alırsam Burada Paylaşırım.

Utku

Utku

Üye
pr.1.2 ye pcden güncelleyip silmeyi dene

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
Sorun çözüldü.

• Beğen
Tepkiler: ozggurr
STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
Güncel:oke:

caglet

caglet

Üye
Sağol..

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Şuanda deniyorum....Sonuç olumlu,Teşekkürler:)

• Beğen
Tepkiler: ozggurr

dtserkanozkan

Üye
kardeş benim n8'de E! diye bi program var silemediğim. Ne halt olduğu da belli değil. Var mı sende acaba, çok makbule geçer valla.

WebStyle

WebStyle

Üye
kardeş benim n8'de E! diye bi program var silemediğim. Ne halt olduğu da belli değil. Var mı sende acaba, çok makbule geçer valla.

E yabancı reality tv kanalı bildiğim kadarı ile.. digiturk'de çıkıyor kanal.

dtserkanozkan

Üye
Hatırladığım kadarıyla bunun dergisi de vardı. Yabancı magazin dergisi gibi bişey. Program çalışmıyordu, yeniden yükleyince çalıştı da o sayede ne olduğunu anladım. Dosyayı buldum ben bi brezilya sitesinde. İhtiyacı olan buyursun:

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi

Sende saol:oke:

Şuanda deniyorum....Sonuç olumlu,Teşekkürler:)

Rica Ederim.:oke:

Şimdi bulamadım ama bulursam en kısa sürede eklerim.:oke:

Hatırladığım kadarıyla bunun dergisi de vardı. Yabancı magazin dergisi gibi bişey. Program çalışmıyordu, yeniden yükleyince çalıştı da o sayede ne olduğunu anladım. Dosyayı buldum ben bi brezilya sitesinde. İhtiyacı olan buyursun:

Paylaşımın için teşekkürler.:oke:

mahirsvs58

mahirsvs58

Üye
teşekkürler

realplayer2

realplayer2

Üye
arkadaşlar garip gelecek ama bende bilgisayara bağlayıp esetle depoyu ve hafıza kartını virüs taraması yaptırdım tara ve sil dedim nese sonra bi baktım o kanallar silinmiş widgetleri de dahil çok ilginç ama gerçek yoksa onlar gerçekten virüs mü:):)

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar garip gelecek ama bende bilgisayara bağlayıp esetle depoyu ve hafıza kartını virüs taraması yaptırdım tara ve sil dedim nese sonra bi baktım o kanallar silinmiş widgetleri de dahil çok ilginç ama gerçek yoksa onlar gerçekten virüs mü:):)

Virüs olacağını sanmıyorum :) telefonun yazılımıyla birlikte geliyor.

realplayer2

realplayer2

Üye
tabiki şaka yapmıştım virüs derken ama benim öle silindiler gittiler zaten bi işe yaradıkları yoktu iyi oldu valla:)

kafter

kafter

Üye
teşekkürler dostum.

Üst Alt