symbian^3 tüm yasak sitelere girme %100 :)

Sponsorlu Bağlantılar

yeauw

yeauw

Üye
    Konu Sahibi
symbian^3 tüm yasak sitelere girme %100 :)
Konu kesinlikle alıntı değildir.

Konuyu açmadan önce maxicep de aradım bulamadım buna benzer konu ve bazı yorumlarda olmaycağını ve olamayacağını yazan arkadaşlar olmuş yaptım olacak :P :) artık yasak sitelere küçük bi ayar değişiminden sonra girebileceğiz şimdi anlatıcaklarımı sırasıyla yapın :) ...

Önce
adresinden bi çalışan bi proxy bulacağız tabi bide hızlı olmalı bunu nasıl bulacağınız konusunda yardımcı olamam çünki şans :) tek tek denemelisiniz .. proxyleri denemek için şu yolu kullanın.

Ayarlar>bağlantı>ayarlar>ağ hedefleri>internet>bağlantı seceneklerden ne kullanıyorsanız seçin Wifi veya hattınızın interneti >sağ altta secenekler butonuna basın> gelişmiş ayarlar > yakın kopya sunucusu adresine Proxy adresi>yakın kopya port
numarasına portu yazıyoruz ve web tarayıcımızdan tüm yasak sitelere girebiliyoruz :)

proxy ve port resmi

resimli anlatım

inş. yararlı olur konu yanlış yerdemi onuda bilmiyorum :( :)

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
internete girmiyor bilgine

eren3546

eren3546

Üye
ayarlar/bağlantı/ayarlar/ağ hedefleri/vodafon internet/gelişmiş ayarlar/DNS adresleri bölümüne (8.8.8.4 - 8.8.4.4) yazmanız yeterli
bu benim telin ayarları tüm sitelere giriyorum

• Beğen
Tepkiler: gfs ve yeauw
yeauw

yeauw

Üye
    Konu Sahibi
internete girmesi için porxy lerden çalışan bitane bulman lazım yani proxy adreslerinin hepsi çalışmayabilir deneyerek bulcaksın

- - - Eklendi - - -

ayarlar/bağlantı/ayarlar/ağ hedefleri/vodafon internet/gelişmiş ayarlar/DNS adresleri bölümüne (8.8.8.4 - 8.8.4.4) yazmanız yeterli
bu benim telin ayarları tüm sitelere giriyorum
benm yaptığım yöntem daha etkili aklına gelebilecek her siteye girersin bunla geçerli bi proxy bulman yeterli :)

- - - Eklendi - - -

giremediğiniz bi site söyleyin size video ile kanıtlayım anlamayan arkadaşlarda o şekilde daha çabuk kavrayacaktır

yaren_dede

yaren_dede

Üye
kendi tarayıcısı zaten kasıntı bu kadar uğraşmaya ne gerek var zaten opera mini ve next her siteyi açıyor Ayrıca opera mobilde turboyu açınca yine tüm sitelere giriyor

cugurel

Üye
kendi tarayıcısı zaten kasıntı bu kadar uğraşmaya ne gerek var zaten opera mini ve next her siteyi açıyor Ayrıca opera mobilde turboyu açınca yine tüm sitelere giriyor
Tam ben yazacaktım arkadaş açıklamış zaten. Özellikle mini next çok iyi :)

yeauw

yeauw

Üye
    Konu Sahibi
ama uzun zamandır operadan hata alan arkadaşlar var buna bende dahil giriş ekranı desteklenmiyor hatası alıyorum çözüm bulamadım :)

doctorrr

doctorrr

Üye
yasaklı siteleri n'apıcanız :D

yeauw

yeauw

Üye
    Konu Sahibi
gezerdik ? :D

hizan

hizan

Üye
bende bir tane var daha önce buraya upload yapmıştım fakat virüs olmadığı halde virüslü diye onay verilmedi.

yeauw

yeauw

Üye
    Konu Sahibi
pardon hocam sormaya da korktum af buyur sanki laf çarpcakmış gibi konuştun ama affına sığınarak soruyorum sizde ne var açıklarmısınız anlamadım ? :(

- - - Eklendi - - -

operamı ?

m5c4

m5c4

Üye
v tunnel k tunnel gibi siteler üzr. Geçiş yapabiliyoruz zaten :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
ama uzun zamandır operadan hata alan arkadaşlar var buna bende dahil giriş ekranı desteklenmiyor hatası alıyorum çözüm bulamadım :)

eski sürümleri yüklemeye çalışınca bu uyarıyı veriyor ama son sürümde hata vermiyor yani son sürümde böyle bir hata varsa ilk defa senden duyuyorum bu hatayı

yeauw

yeauw

Üye
    Konu Sahibi

eski sürümleri yüklemeye çalışınca bu uyarıyı veriyor ama son sürümde hata vermiyor yani son sürümde böyle bir hata varsa ilk defa senden duyuyorum bu hatayı
gereksiz görülmüşse kapatılsın kardeşim üstüme gelmenin bi anlamı yok

Metin MF

Metin MF

Üye
çalışan bi proxy varsa sen verir misin?

yeauw

yeauw

Üye
    Konu Sahibi
46.31.255.243:8080

77.67.16.249:8080

- - - Eklendi - - -

ikisinden birini dene

yeauw

yeauw

Üye
    Konu Sahibi
sorunu tam olarak anlamadım dostum ama aynı şekilde pc de chrome frefox gibi tarayıcılarda çalışır bu şekil

Üst Alt