symbian^3 oyunlar hd

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seyfoo52

seyfoo52

Üye
    Konu Sahibi
symbian^3 oyunlar hd
arkadaşlar benim telefonum nokia 700 belle fp2 ya ben sıkıldım bu hd oyunlardan hep aynı hep aynı başka hd oyun yokmu arkadaşlar android almış başını gitmiş çığır açmış ben bunların hepsini oynadım mesela asphalt 7 heat oyunu 1 senedir androidde ama biz belleciler hala 6 dayız arkadaşlar yeter artık bırakalım bunları değişik hd oyunları portlayacak var mı? ben yapabilsem yapacam zaten belle fp2 den memnun değilim her defasında aynı ben bu oyunları 6 ay önce oynuyordum değişik bir şey arıyorum tekrar tekrar aynı şayleri yazıp durmayın adam akıllı bir şey varsa koyun veya yazın........................!

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Portlama olayı o kadar basit ve kolay bir olay olmayıp, Nokia tarafından terk edilmiş bir sistem için kimse bu port zahmetine girmez malesef!

Bu oyunlardan sıkıldıysanız, Android veya İOS cihazlar sizleri bekliyor!

Daha önce bende yakındım aynı konudan elimizden bişey gelmiyor gelmeyecekte daha fazla farklı oyun oynamak istiyorsak android bir cihaz almak en akıllı tercih olacaktır bizim için :)

Kayahan14

Kayahan14

Üye
100 hd oyun konusunda görmediğin vardır mutlaka

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Tekrar tekrar aynı şeyleri yazmaktan başka ne yapabiliriz ki ?

seyfoo52

seyfoo52

Üye
    Konu Sahibi
kaptan tmm anlıyorum ben seni nokia symbianı terketmiş olabilir ama türkiyede okadar çok seven varki symbianı kullanımı basit apps leri kurmak basit yani herşey ama senin android cihazın o kadar basit değil hard format atsana bi o note 2 ye bak noluyor böyle şeyler yazp durma mutlaka birileri vardır ok

___kaptan___

___kaptan___

Üye
kaptan tmm anlıyorum ben seni nokia symbianı terketmiş olabilir ama türkiyede okadar çok seven varki symbianı kullanımı basit apps leri kurmak basit yani herşey ama senin android cihazın o kadar basit değil hard format atsana bi o note 2 ye bak noluyor böyle şeyler yazp durma mutlaka birileri vardır ok

Sen yorumumu iyice okumadın galiba kardeşim???

İsterse şuan Türkiye 70 küsur milyon symbian kullansın Nokia buna bir son verdi destek finish oldu tükendi yani kimse de uğraşmıyor, daha önce bu konuyu bende açtım aynısı olcak,
+
Ben hayatımda android kullanmadım!
Bu konuyu bende açtığıma madem oyun istiyorsun android al dediler aynı tavsiyede bende bulundum yukardaki yorumumda
Bilgilerimde Nokia E7'den Note 2'ye geçecek şeklinde belirttim askerden sonra Androide geçicem zaten

Ne söylersek söyleyelim symbian'ın boğazına ipi geçirip sehpasına tekmeyi vurdular ve symbian'ı astılar olay burada biter nokia symbianı bitirdi, bunu heryerde bariz gördük, şuan Symbian bir cihazın ederi nedir en fazla acaba! Neyse uzatmanın lüzumu yok sonuç aynı!

-Oyun oynamak istiyorsanız Android/İOS işletim sistemli cihazlara yöneliniz, symbian için oyun java dışında çıkmamaktadır, diyerek konu kilitlenecektir :d: biliyorum yani :oke:

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
100 tane oyun nedırki dostum sınırlı sayıda

Hd olmasada Kayahan 20-30 oyunluk 2.bir seriyi yakın zamanda paylaşıma sunacakdır yaza kadar eldekilerle gitmek yine bir yandan aynılara tenezzül etmekden iyi olacakdır.Artık sonrası Wp8-Android-İos herkezin talihi bir başkadır hangisine konarsa oyun derdiniz veya derdimiz bir şekilde kapanmış olacak.Fazlada üzerinde durmaya gerek yok ayrı konularla,sitemlerle oyun gelmez sistem kör kurşuna gitti oyun yanıyla umutlar yok denecek vaziyetde onu bırak güncellemeyi görmek dahi mucizelere bakıyo gerçi umudum o konuda hala sürüyor.Özet yanıyla Olmayan oyun yok yok da saçma kalacak yanına ama yok :)

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
her yeniliği emin olun herkezden önce paylaşırız , ama maalesef ..

:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt