Nokia N8, E7, C7, E6, C6-01, X7 Dördüncü Çeyrek (2011?) Itibaren Symbian Belle Jay Montano | 24 Ağus

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hizan

hizan

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8, E7, C7, E6, C6-01, X7 Dördüncü Çeyrek (2011?) Itibaren Symbian Belle Jay Montano | 24 Ağus
[h=1] [/h]

Kenara Tamam yeni cihazlar, Nokia Symbian ile mevcut müşterileri hakkında ne ^ 3 yani cihazlar, N8 değil, aynı zamanda C7, E7, C6-01, E6 ve X7?
Evet, N8 ve önceki Symbian ^ 3 Symbian Belle güncelleme OLACAKTIR.
Eğer millet kaçağı ile çalışırken, hatalar bir yana, mevcut donanım üzerinde sorunsuz çalışır.
'Dördüncü çeyrekten itibaren' üzerinde bazı endişeler var - bu, dördüncü çeyrek veya dördüncü çeyreğinde ve ötesinde içinde? S4 ile iyimser olalım. Kaçakları kadar Belle 2011 bu tarafında olması bekleniyor değildi.
Symbian Belle Nokia N8 edilecektir Birçoğunuz soruyor. Evet, önceki Symbian 3 cihazlar için yazılım dördüncü çeyrekten itibaren kullanılabilir olacak

STaT!C

STaT!C

Üye
Türkiye 'ye gelmesi 2012 şubatı bulur bence.

e-militarist

Üye
Gelsinde. Tüm dünyadan 2 ay sonra gelsin yine. Sonuçta gelecek. Annadaki gibi kendimi şartlandırdam artık. Bakarım somali'ye belle ne zaman gelmiş üzerine bir 2 ay koyarım kafadan.

slant1111

slant1111

Üye
Böyle haberlere gerek yok..2012 de gelr..nokia annada ki gbi hata yapmayacaktır.

Emil_Ceferli

Üye
bi gelse...

qsaw

qsaw

Üye
hiç bir şey anlamadım sadece gelekcekmiş onu anladım

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Google.amcamız güzel çevirememiş .

Jerkez38

Jerkez38

Üye
Belle kullanıyorum şuan, gelip gelmemesi benim için farketmiyor. :)

SilentOne

SilentOne

Üye
la 4. çeyrek diyince kalpten gidiyordum az kalsın 2012 sandım bide :D

avianca

Üye
geldikten 1 hafta sonra bıkıp telefonu satmak isteyeceğinizden eminim. n8 donanımı iphone daki gibi bir işletim sistemine sahip olsaydı bugün fiyatı 1200 tl değil 4800 tl olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt