Symbian ^3 downgrade yöntemi video anlatımlı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

respection123

Üye
    Konu Sahibi
Symbian ^3 downgrade yöntemi video anlatımlı
Yararlı Konu :tşk:

Silinen Üye 219846

Silinen Üye 219846

Kapalı Hesap
ben teşekkür ederim inşallah üst konu yaparlar çünkü önceden kullandığım yöntem aynı koşullar dahilinde başarısız oldu bu yöntem kesin sonuç getirdi :)

HAM ZA

HAM ZA

Üye
uzun iş.... anna'ya dönmenin mantığı ne belle daha stabil :P:

Silinen Üye 219846

Silinen Üye 219846

Kapalı Hesap
beni anakartı değiştirdim ve product koduma ait hiç bir yazılım yok ama ilk sürümü atınca açılıyor benim anlamadığım http://www.maxicep.com/s-3-cfw-modi...-c6-x7-vb-guncelleme-29-02-2012-a-586501.html linkteki konudan farkı ne senin konunun ?

izlenilen adımlar benziyor gibi görünsede mantığı farklı ayrıca ben dahil bazı arkadaşların cihazları artık o işlemi yemiyor nedenini çözebilmiş değilim

- - - Eklendi - - -

uzun iş.... anna'ya dönmenin mantığı ne belle daha stabil :P:

sorunlu belle refresh ten Normal belleye donmek isteyenler de var.

MaxipmaN

Üye
geçici n8 mi olcak yani herşeyi yapınca belle atarken rm714 olmayacak mı 13üncü maddede en eski diyor pr1.0 mı kafam karıştı elimde kalır bu kalas yapsam moralim bozuluyo

bayon

Üye
geçici n8 mi olcak yani herşeyi yapınca belle atarken rm714 olmayacak mı 13üncü maddede en eski diyor pr1.0 mı kafam karıştı elimde kalır bu kalas yapsam moralim bozuluyo

eğer versiyon düşürmek istiyorsan ulaş özelden istediğin sürümü yükleyim

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
Silinen Üye 219846

Silinen Üye 219846

Kapalı Hesap
bu kadar ince düşünmene gerek yok video anlatımı bu akşam çekerim herşey daha açık olur :) istersen teamwiever ile sana yardımcı olayım pazar günü.

• Beğen

MaxipmaN

Üye
bu kadar ince düşünmene gerek yok video anlatımı bu akşam çekerim herşey daha açık olur :) istersen teamwiever ile sana yardımcı olayım pazar günü.

masaüstü takılıyom bunda phoenix saçma bi uyarı verdi laptopu elime geçirmem lazım videodan yaparım bu arada senin cfwyi kurucam boş hafıza evols gibi hata falan var mı tarayıcı falan sağlam mı?tarayıcı için dönüyorum asıl amacım o

- - - Eklendi - - -

eğer versiyon düşürmek istiyorsan ulaş özelden istediğin sürümü yükleyim

bakalım abi hayırlısı videodan yaparım sıkıntı olmaz sanırım :)

• Beğen
Tepkiler: baysal.onur
Silinen Üye 219846

Silinen Üye 219846

Kapalı Hesap
alıntı yapabilirim yabancı bi video eklicem ama anlarsın hiç zor değil cfw de hata yok ama bir iki özelliğini kullanamazsın onları düzeltip yayınlayacağım bence o zaman kur şimdilik 111.30.609 un ofw sini kullan derim güncelleme ile birlikte sana mesaj atarım ben o zaman yüklersin dilersen farklı bir belle cfw si bul onu yükle ama tavsiyem ofw den yana :)

• Beğen

MaxipmaN

Üye
alıntı yapabilirim yabancı bi video eklicem ama anlarsın hiç zor değil cfw de hata yok ama bir iki özelliğini kullanamazsın onları düzeltip yayınlayacağım bence o zaman kur şimdilik 111.30.609 un ofw sini kullan derim güncelleme ile birlikte sana mesaj atarım ben o zaman yüklersin dilersen farklı bir belle cfw si bul onu yükle ama tavsiyem ofw den yana :)

tamam zaten görüntü yeterli olur normal flashı da çoğu kişi sabit konudan resimle öğrenmiştir :D belleye bi döneyim baktım c hafızası da kötü olursa hard format atıp bi daha flashlarım

Silinen Üye 219846

Silinen Üye 219846

Kapalı Hesap
videoyu çektim yüklüyorum :)

video eklendi :)

• Beğen

karabay1905

Üye
Dostum bende Nokia 500 var bu yöntemle Anna ya dönebilir miyim ? Yoksa sadece belirli modeller için mi bu yöntem ?

- - - Eklendi - - -

Deniyorum şuan ama phoenix 2010 da RM 750 yok mecbur 2011 den yapıyorum bir sorun oluşturur mu

Silinen Üye 219846

Silinen Üye 219846

Kapalı Hesap
Dostum bende Nokia 500 var bu yöntemle Anna ya dönebilir miyim ? Yoksa sadece belirli modeller için mi bu yöntem ?

- - - Eklendi - - -

Deniyorum şuan ama phoenix 2010 da RM 750 yok mecbur 2011 den yapıyorum bir sorun oluşturur mu

sorun olacağını sanmıyorum ve tüm sürümlere dönebilirsin.

• Beğen

MaxipmaN

Üye
ya koydum kafaya annaya dönücem :ehe tarayıcısını merak ediyorum unuttum ama donmuyordu ve şarj göstergesini falan özledim meretin :ehe

Silinen Üye 219846

Silinen Üye 219846

Kapalı Hesap
ya koydum kafaya annaya dönücem :ehe tarayıcısını merak ediyorum unuttum ama donmuyordu ve şarj göstergesini falan özledim meretin :ehe
maxicepte gram kasılma yok saat yüzdesini bende çok seviyorum :D

• Beğen

Abstract_Loco

Üye
fp2ye yapsak olur mu bunu peki telefon n8 gibi çalışsın yeter ki dönsün anna yada belleye :)

Silinen Üye 219846

Silinen Üye 219846

Kapalı Hesap
tüm cihazlarda işe yarıyor olması lazım telefon n8 gibi çalışmayacak videoyu izlersen ne demek istediğimi anlarsın

karabay1905

Üye
sorun olacağını sanmıyorum ve tüm sürümlere dönebilirsin.

Denedim. Videoda ilk flashı attığın da flash atılıyor ancak en sonda hata veriyor bende ilk başlarda hata veriyor ve yüklenmiyor. İlla 2010 sürüm mü gerekiyor scandinavia sürümü yüklemek için?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt